“Afili Aşk” 17. Bölüm: Baş Başa Zorunlu Bir Gece ve…

Başrollerini Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in paylaştığı Afili Aşk, 17. bölümüyle ekranda. Yelda ile Muhsin için romantik bir gece planlayan Kerem ile Ayşe, hazırladıkları ortamda mahsur kalıyor. Baş başa geçirmek zorunda kalacakları bu gece, geçmişle ilgili şoke edici bir sırrı açığa çıkarıyor…

Ayşe’nin imzaladığı boşanma belgelerini masasında gören Kerem, büyük bir duygu karmaşası yaşamaya başlar. Kerem’in bu ruh hali Ayşe’yi de etkiler. Her ikisi de bu karışıklığı gidermek için birbirlerinden habersiz karşılıklı aşk testi yaparlar!

Muhsin’in evi terk etmesiyse Kerem ile Ayşe’yi yeni bir maceranın içine sürükler. Muhsin’i eve döndürme operasyonu için kolları sıvarlar.

Yelda ile Muhsin için romantik bir gece planlayan ikili, hazırladıkları ortamda mahsur kalır. Baş başa geçirmek zorunda kalacakları bu gece, geçmişle ilgili şoke edici bir sırrı açığa çıkaracaktır.

Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun senaryosunu kaleme aldığı dizide Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Zeynep Tuğçe Bayat, Yılmaz Kunt, Ozan Dağgez, Güzide Arslan, Beril Pozam, Umutcan Ütebay, Vural Ceylan, Banu İnan ve Hira Su Yıldız başlıca rolleri üstleniyor.

ARC Film imzalı dizinin yönetmeniyse Serdar Gözelekli.

Afili Aşk, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Henüz Yorum Yok : ""Afili Aşk" 17. Bölüm: Baş Başa Zorunlu Bir Gece ve..."

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.