“Afili Aşk” 2. Bölüm: Kerem, Kendi Oyununu Kuruyor Ama…

Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in başrolleri üstlendiği Afili Aşk, ekran serüvenine hızlı başlamıştı, öyle de devam edecekmiş gibi görünüyor. Romantik komedinin 2. bölümünde Kerem, Ayşe ile evlenmekten kurtulmak için plan kuruyor ama…

Ayşe’nin söylediği yalan, başta Kerem olmak üzere herkesin hayatını etkiler. Aile meclisi kurulur ve karar verilir: Ayşe ile Kerem evlenecektir.

Kerem, kendini aklama derdine düşer ama oğlunun çapkınlıklarından bıkıp usanmış olan Muhsin Bey’i ikna edemez. Yine de bu işten kurtulmak için her yolu deneyecektir. Kerem, kendi oyununu kurmaya karar verir.

İsteme gecesi üst üste gelen sürprizlerse herkesi şoke edecektir…

Afili Aşk‘ın 2. bölümünde olaylar böyle şekilleniyor…

Serdar Gözelekli’nin yönettiği ARC Film imzalı dizinin senaryosu, Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun kaleminden çıkıyor. Dizide Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Zeynep Tuğçe Bayat, Yılmaz Kunt, Ozan Dağgez, Güzide Arslan, Beril Pozam, Umutcan Ütebay, Vural Ceylan, Banu İnan ve Hira Su Yıldız başlıca rolleri paylaşıyor.

Afili Aşk, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Henüz Yorum Yok : ""Afili Aşk" 2. Bölüm: Kerem, Kendi Oyununu Kuruyor Ama..."

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.