İlk Temas | İnfografik : “American Gods” Dizisiyle Tanışıyoruz

Uzun yıllardır tüm görsel ve edebi gücüyle beyaz perdeye taşınan çizgi roman ve edebiyat dünyası, şimdi en az beyaz perdenin gücüyle -hatta kimi örneklerde ondan daha güçlü olarak- televizyon ekranına taşınıyor.

Neil Gaiman’ın çok konuşulan, çok okunan, çok sevilen romanı American Gods da bu anlamda sevenlerinin gözünü yollarda bırakan, “çekilse de şöyle ağız tadıyla izlesek” dedirten bir eserdi ve nihayet uzun bir sürecin ardından 30 Nisan itibariyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Durum böyle olunca Episode okurunu American Gods ile tanıştırmak için bir infografik hazırladık ve şöyle birkaç satır aşağıya bıraktık.

American Gods’ın konusu nedir, kimler American Gods oyuncuları arasında yer aldı, ana karakterler ve hikâyeler kitaptan diziye nasıl taşınacak, olayın mutfağında kimler var gibi soruları bu infografikte bulabilmekle birlikte güncel fragmanları da sayfanın en aşağısında izleyebileceksiniz.

Şimdilik iyi okumalar, 30 Nisan itibariyle iyi seyirler.)

American Gods Fragmanları

 

 

 

 

author-avatar

1987, Ankara doğumlu. Mylos Yayın Grubu'nun sosyal medya editörlüğünü yapmakla birlikte 2010'da kişisel blogu olarak açtığı ve şimdilerde kültür-sanat-edebiyat haberleri ve eleştirilerini yayınlayan "KalemKahveKlavye.com"da editörlüğe ve yazarlığa devam ediyor. 2015'te ilk romanı Kadran Kadraj, Esen Kitap etiketiyle yayımlandı. Evli ve iki kedi babası...

Henüz Yorum Yok : "İlk Temas | İnfografik : "American Gods" Dizisiyle Tanışıyoruz"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.