American Horror Story’nin 7. Sezonu Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Sevdiğimiz birçok dizinin yeni sezonlarını izleyip yorumlarda bulunurken birçoğunun da ekranlara dönmesini heyecanla bekliyoruz. İşte o dizilerden biri de American Horror Story! Dizinin yedinci sezonuna geri sayım devam ederken, yeni sezon ile ilgili bildiklerimizi, bilinmesi gerekenleri okurlarımız için derledik. Heyecanı yüksek tutalım! American Horror Story’nin 7.sezonu Eylül ayında başlayacak.

Adina Porter ve Cheyenne Jackson dönüyor!

Dizi setinden gelen ilk fotoğraflara göre Adina Porter ile daha önce Hotel ve Roanoke’de gördüğümüz Cheyenne Jackson bu sezonda diziye geri dönüyor. Potter,  sezonun belki de en tehlikeli rolü olan muhabiri canlandıracak.

Yeni Sezonlarda Sıkça Göreceğimiz Yaratıklar ile İlk Kez Karşılaşacağız

Yeni sezonların epey başımızı ağrıtacak yaratıklarıyla 7. sezonda tanışıyoruz. Ayrıca, Ryan Murphy’nin instagramda paylaştığı bu fil fotoğrafı, Cumhuriyetçi Parti’nin  sembolü.

Billy Lourd, Scream Queens’ten Diziye Transfer Oluyor

Scream Queens dizisinin sevilen oyuncusu Billy Lourd, 7. sezonda American Horror Story’nin oyuncu kadrosunda yerini alıyor. Kısacası “Winter is coming!” diyebiliriz.

Billy Eichner da American Horror Story’de

Difficult Star isimli komedi dizisinden tanıdığımız Billy Eichner, American Horor Story’nin 7. sezonunda ekranlarda olacak.

İki Sevilen Oyuncu da Yeni Sezon Kadrosunda

Television Critics Association, Sarah Paulson ve Evan Peters’ın yeni sezonda diziye döneceğini açıkladı. FX kanalının CEO’su John Landgraf da ikilinin dönüşünün diziyi taze tutmak ve izleyiciyi şaşırtmak açısından oldukça güzel bir gelişme olduğunu söyledi.

ABD Başkanlık Seçimi Yeni Sezonda Önemli Rol Oynayacak

Geçtiğimiz sene Donald Trump’ın zaferiyle sonuçlanan ABD seçimleri, dizinin yeni sezonunda önemli bir yer tutacak. İzleyiciler Sarah Paulson’ın Hilary Clinton rolünde olacağını düşünse de yetkililer tarafından bu düşüncenin yanlış olduğu açıklandı. Ayrıca dizinin ilk bölümü, “seçim gecesi” ile başlayacak.

Yeni Sezon, American Horror Story’nin 4. Sezonu ile Bağlantılı

Yetkililer 2016’da yaptığı ilk açıklamalarda bazı tanıdık yaratıkları yeni sezonda da göreceğimizi, yeni sezonun 4. sezon ile bağlantılı olacağını aktarmıştı. Ancak bu açıklamalar, Trump zaferinin öncesinde yapılmıştı. Bu nedenle planlarda çeşitli değişiklikler de yapılmış olabilir.

Kaynak

author-avatar

1994, Bakırköy doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyor. Daha önce soL Gazetesi'nde ve Genç Gazete'de (gencgazete.org) görev aldı. Edebiyat eleştirisi dergisi Rozinant'ta ve gençlik dergisi Yeni Yazılar'da yazıyor.

Henüz Yorum Yok : "American Horror Story'nin 7. Sezonu Hakkında Bildiğimiz Her Şey"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.