“Bir Aile Hikayesi” 11. Bölüm: Çocukların Doğum Günü Kargaşası Arasında…

Fox TV’nin This Is Us uyarlaması Bir Aile Hikayesi, bu akşam 11. bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölümde çocukların doğum günü kargaşası var…

Üçüzlerin 9. yaş günü gelip çatmıştır. Her zamankinden farklı olarak bu yıl ayrı ayrı kutlamak isterler. Ancak bu durum Reyhan ve Cem’i epey zorlayacaktır.

Berk’in doğum günü partisine katılım çok olurken, Beste ve Mahur’unki sönük kalır. Beste, en yakın arkadaşını bile Berk’in partisine kaptırınca üzüntüden kendini odaya kapatır. Cem ve Reyhan, günün sonunda onu mutlu etmenin yolunu bulacaktır.

Mahur, Şakir’in tedavisini bırakmak istediğini öğrenir. Onu hayata bağlamak için yeni bir neden arayışına girer. Müjde’nin gebelik ihtimali Mahur’a aradığı çözümü verecektir.

Şehnaz’ın sözleriyle yıkılan Beste, Erdem’e görünmeden evden kaçar, kimsenin telefonuna çıkmaz. Şehnaz ise, Erdem’le Ceylan’ı barıştırmaya çalışmaktadır.

Oyunu yetiştirmek için gece gündüz prova yapan Berk ve Hülya yakınlaşır ancak Derya’nın ani dönüşü Berk’i zor durumda bırakır. İki kadın arasında kalan Berk, hiç umulmadık bir seçim yapacaktır…

Bir Aile Hikayesi‘nde 11. bölümün özeti böyle…

Senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun yazdığı, Murat Şenöy ile Murat Öztürk yönettiği Medyapım imzalı dizide başlıca rolleri Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Seren Şirince üstleniyor. Kadroya bu bölümden itibaren Ezgi Eyüboğlu’nun da katıldığını ekleyelim. Oyuncu, Berk’in (Birkan Sokullu) unutamadığı eski sevgilisi Nil karakterini canlandıracak.

Bir Aile Hikayesi, yeni bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Henüz Yorum Yok : ""Bir Aile Hikayesi" 11. Bölüm: Çocukların Doğum Günü Kargaşası Arasında..."

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.