“Bir Aile Hikayesi”, 13. Bölümüyle Yeni Sezona Başlıyor

Bir Aile Hikayesi, tatilden bu akşam yayınlanacak 13. bölümüyle dönüyor. Hem heyecanlı hem de son derece hızlı bir bölüm izleyiciyi bekliyor…

Reyhan ehliyet sınavına hazırlanırken Cem, en büyük destekçisi olur ancak aynı desteği çocuk yapmak konusunda Reyhan’dan göremez. Reyhan’ın anne olma korkusu, çiftin arasını açar.

Evleneceği gün odasında bilincini kaybetmiş halde bulunan Şakir, iki gündür yoğun bakımdadır. Mahur bir an olsun yanından ayrılmaz.

Reyhan, Mahur’la uzun süredir konuşmamalarına rağmen dayanamaz ve hastaneye gelir.

Erdem, Beste’ye hoşuna gideceğini düşündüğü bir sürpriz hazırlar ancak beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

Beste zayıflamak için yepyeni bir yöntem bulmuştur. Ne var ki Erdem’den destek görmez

Ceylan’ın ise Erdem’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Sonunda amacına bir adım daha yaklaşmanın yolunu bulur.

Şakir için hastanede bekleyen Berk, Nil’in de orada çalıştığını öğrenir. Fırsatını bulup, onunla konuşmaya çabalar ancak bu kez işi çok zordur. Zira Nil’in evlenmek üzere olduğu kişi de aynı hastanede doktordur.

Bir Aile Hikayesi, heyecanlı ve hızlı bir bölümle geri dönüyor…

Senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun yazdığı, Murat Şenöy ile Murat Öztürk yönettiği dizide başlıca rolleri Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan, Seren Şirince ve Ezgi Eyüboğlu paylaşıyor.

Son dönemin en popüler dizilerinden This Is Us‘dan uyarlanan Medyapım imzalı Bir Aile Hikayesi, 13. bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Henüz Yorum Yok : ""Bir Aile Hikayesi", 13. Bölümüyle Yeni Sezona Başlıyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.