“Bir Aile Hikayesi” 17. Bölüm: Şakir’in Durumu Ağırlaşıyor ve…

Sevilen uyarlama Bir Aile Hikayesi, 15. bölümüyle izleyici karşısında. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Cem ile Reyhan evliliklerini sorguluyor, oğluyla Kars’a giden Şakir’in durumu ağırlaşıyor…

Beste, yeni işinde patronunun kızıyla sorunlar yaşamaya devam etmektedir, bu işte beklediğini bulamamıştır. Erdem’in de desteğiyle farklı bir iş arayışına girer.

Berk ve Nil’in arasındaki buzlar erir. Tiyatro oyununda başarılı bir performans sergileyen Berk, ailesi ve Nil’le yeni bir sayfa açar.

Reyhan’ın İzmit’teki konserinde ona eşlik edecek Engin, Reyhan’ın heyecanını yatıştırmak isterken oldukça ileri gider. Koroya sarhoş bir şekilde gelen Cem’in bu duruma verdiği tepki, onların evliliklerini sorgulamalarına neden olacaktır.

Mahur ve Şakir, Şakir’in hayallerini gerçekleştirmek üzere Kars’a doğru yola çıkar. Baba-oğul birlikte çok güzel vakit geçirirken Şakir’in durumu ağırlaşır…

Deniz Madanoğlu’nun popüler drama This Is Us’tan uyarladığı dizide Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan, Seren Şirince, Ezgi Eyüboğlu ve Serkan Keskin başlıca rolleri paylaşıyor.

Murat Şenöy’le Murat Öztürk’ün yönettiği Medyapım imzalı Bir Aile Hikayesi, yeni bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Henüz Yorum Yok : ""Bir Aile Hikayesi" 17. Bölüm: Şakir'in Durumu Ağırlaşıyor ve..."

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.