Bir Deli Rüzgar, TV Macerasına Hazır

Fox TV’nin yeni dizilerinden Bir Deli Rüzgar, bu akşam izleyiciyle tanışıyor. Dizide başlıca rolleri Hatice Aslan, Pınar Deniz ve Berk Cankat paylaşıyor…

TMC Film imzalı dizinin yönetmeni, Altan Dönmez. Senaryosunu Volkan Gürses’in yazdığı Bir Deli Rüzgar‘ın kadrosunda Hatice Aslan, Pınar Deniz ve Berk Cankat’ın yanı sıra Almila Ada, Kanbolat Görkem Arslan, Erdem Kaynarca, Mustafa Uğurlu, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek ve Pelin Uluksar rol alıyor.

Dizinin konusu özetleyelim:

Babasına kavuşabilme hayaliyle yanıp tutuşan Gökçe (Pınar Deniz), şarkıcı olmak isterken tuvalet görevlisi bir kadınla tanışır. Kimsenin yüzüne bakmadığı bu kadın, zamanının en meşhur assolistlerinden, unutulmuş Melike Candan’dır (Hatice Aslan.) Gökçe’nin yaşadığı talihsiz bir gece sonrası yolları kesişen iki kadın, birbirlerine sahip çıkarlar. Fakat birbirleri hakkında bilmedikleri gerçekler, ilk zararını vermeye başlar.

İlk bölüm, bu akşam saat 20:00’de Fox TV’de

Gökçe, Melike’nin manevi oğlu Tunahan’la (Erdem Kaynarca) sokakta müzik yaparken, gizemli bir delikanlı, ona reddedemeyeceği bir teklifte bulunur. Bu teklifle başlayan olaylar, Gökçe’nin hayatını değiştirir, Melike’nin de geçmişe gömülü sırlarını ortaya çıkarmaya başlar.

Kimsenin tanımadığı bu delikanlı, Melike’nin baş düşmanıdır. Tek derdi, geçmişte assolist olabilmek için herkesi yakıp geçen Melike’den intikam almaktır. Gökçe ise bu intikama kurban giderken hayalini kurduğu sahneye ilk adımı atacaktır…

Bir Deli Rüzgar, bu akşam saat 20:00’de ilk bölümüyle Fox TV’de…

Henüz Yorum Yok : "Bir Deli Rüzgar, TV Macerasına Hazır"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.