“Bir Mucize Olsun”: Damla ile Yiğit’in Öyküsü

Furkan Palalı ve Su Kutlu’nun başrolleri paylaştığı yeni dizi Bir Mucize Olsun, bu akşam ilk bölümüyle FOX ekranında. Pastel film imzalı dizi, sefalet ve umutsuzluk içinde bir yaşam süren Damla ile avukat Yiğit’in hikâyesini anlatıyor.

Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla (Su Kutlu), onu yetiştiren pavyon şarkıcısı Maksude’nin (Ahu Sungur) yanında evlatlık gibi değil, bir hizmetçi gibi eziyet dolu bir yaşam sürmektedir. Sefalet ve umutsuzluk içinde geçen hayatı bir gün kapılarını Yiğit (Furkan Palalı) adında genç bir avukatın çalmasıyla aniden değişir. Yiğit, gerçek ailesini tanımayan Damla’ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden Azim Sancaktar (Cihan Ünal) olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söyler. Maksude’nin zulmü altında geçen yıllar boyunca hep bir mucize bekleyen Damla, genç adamın ardından gider. Ancak Sancaktar Konağı’nın sakinleri, bu beklenmedik akrabanın gelişinden son derece rahatsızdır. Anne ve babasının ölümünün ardındaki sırdan habersiz genç kız, düşmanlarla çevrili bu konakta yaşamak zorundadır. Dedesinin ona gösterdiği sevgiye rağmen Damla için bu hiç de kolay olmayacaktır…

Furkan Palalı ve Su Kutlu başrollerde

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği, Hamdi Alkan ile Ozan Uzunoğlu’nun yönettiği Bir Mucize Olsun‘un senaryosu, Can Sinan’a ait.

Dizide Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ahu Sungur ve Ayşegül Günay’a, Meral Çetinkaya, Murat Daltaban, Bala Atabek, Anıl İlter, Rıdvan Aybars Düzey, Dilhan Aras, Elif Gizem Aykul, Oral Özer, Rozet Hubeş, Funda Eskioğlu, Tahsin Lale, Bulut Akkale, Cansu Kurgun, Sekvan Serinkaya, Fahri Öztezcan, Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Anıl Yıldız ve Ebru Emre gibi oyuncular eşlik ediyor.

Bir Mucize Olsun, bu akşam ilk bölümüyle FOX’ta…

Henüz Yorum Yok : ""Bir Mucize Olsun": Damla ile Yiğit'in Öyküsü"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.