“Bir Umut Yeter”, Bu Akşam İzleyiciyle Tanışıyor

Başrollerini Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı’nın paylaştığı Bir Umut Yeter, ekran macerasına başlıyor. İlk bölüm, bu akşam Kanal D’de…

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz (Tolgahan Sayışman), Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçtiğinde, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünüyorken karşısına çıkan Elif’in (Hazal Subaşı) yaşam sevincinden öylesine etkilenir ki, iki genç kısa sürede evlenmeye karar verirler.

Köyceğiz’in varlıklı işadamlarından Kenan Akar’ın (Serhat Tutumluer) oğlu ve kocasını bir deniz kazasında kaybeden ortanca kızı Derya ile (Esra Bilgiç Töre) hiç beklenmedik şekilde hayatlarının kesişmesiyle Elif ve Yılmaz’ın kurdukları düzen, bir anda bambaşka bir yöne savruluverir.

Bu süreçte Yılmaz’ın vicdan muhasebesi içinde doğru yolu bulma çabası, Elif’in dağılmaması için çabaladığı ailesine olan aşırı düşkünlüğü, evlat acısı ve özlemi içinde hayata tutunmaya çalışan acılı Derya’nın dramı kısa sürede iç içe geçecektir.

İlk bölüm, bu akşam 20:00’de

Melis Civelek’in kendi öyküsünden senaryolaştırdığı, Yusuf Pirhasan’ın yönettiği MF Yapım imzalı Bir Umut Yeter‘de Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı ve Serhat Tutumluer’e Cem Uçan (Taner Çelikbaş), Yağmur Özbasmacı Mermer (Dilek Akar), Feyza Civelek (Damla Akar), Irmak Örnek (Öznur), Selahattin Paşalı (Arda Özkan), Serpil Gül (Hacer Özkan), Yiğit Tuncay (Şevket Özkan), Özlem Başkaya (Fadime), Burak Çimen (Tuncer), Nihan Büyükağaç (Aysel), Diren Polatoğulları (Salih), Cansu Gültekin (Serap) ve Emre Aslan (Umut) eşlik ediyor. Alper Saldıran da Derya’nın kocası Toprak Hecehan rolüyle diziye konuk oluyor.

Bir Umut Yeter, bu akşam ilk bölümüyle saat 20:00’de Kanal D’de…

Henüz Yorum Yok : ""Bir Umut Yeter", Bu Akşam İzleyiciyle Tanışıyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.