“Bir Zamanlar Çukurova” 29. Bölüm: Karar Zamanı

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık’ın başlıca rolleri üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova‘da işler giderek karışıyor. Dizi, 29. bölümüyle bu akşam ekranda…

Akıl hastanesinin koridorlarında çığlık çığlığa Züleyha’yı arayan Demir Yaman, “Çok kötü günler bekliyor bizi, keşke zamanı geri alabilsem,” diyen annesi Hünkar ile karşı karşıya…

Gözü, aşkı Züleyha’dan başka bir şey görmeyen Demir, “Adnan senin oğlun değil,” yakarışları karşısında ne yapacak?

“Zaferinizin tadını çıkarın,” diyen Züleyha, Hünkar’ı safdışı bırakmak için neler planlıyor?

Müjgan’ın güvenini yeniden kazanmayı başaran Yılmaz’ın kafasındaki sorular cevap bulacak mı?

Züleyha’nın Yılmaz’a her şeyi anlattığı mektubu ilk açan kim olacak?

Tüm bunlar olurken Gaffur, Seher ile daha da yakınlaşıyor. Öyle ki bu artık tehlikeli bir hal almaya başlıyor. Konakta olup biten her şeyden haberi olan Saniye, bu duruma nasıl tepki verecek?

Fekeli’ye kimin ateş açtığı gerçeği yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Artık neredeyse düzenli olarak görüşmeye başlayan eski âşıklar Fekeli ve Hünkar’ın asıl çabası Çukurova’da huzuru sağlamaktı. Görüşmelerinin sıklaşması ikisini nasıl bir yola sürüklüyor?

Tüm bu soruların yanıtları, Bir Zamanlar Çukurova‘nın yeni bölümünde yanıtlanacak…

Tims&B Productions imzalı dizinin senaryosu Yıldız Tunç, Su Ersöz ve Derem Çıray’a ait. Murat Saraçoğlu’niun yönettiği dizinin kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Serpil Tamur, Kerem Alışık, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre ve Mustafa Açılan.

Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam 29. bölümüyle ekranda…

Henüz Yorum Yok : ""Bir Zamanlar Çukurova" 29. Bölüm: Karar Zamanı"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.