“Bir Zamanlar Çukurova”, İlk Bölümüyle Bu Akşam Ekranda

Sezonun iddialı dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam başlıyor. ATV’nin yeni dizisinde Yılmaz’la (Uğur Güneş) Züleyha’nın (Hilal Altınbilek) türlü zorluklar arasında ayakta kalan aşkına tanıklık edeceğiz…

Senaryosunu Yıldız Tunç’un yazdığı, Faruk Teber’in yönettiği Tims&B imzalı Bir Zamanlar Çukurova‘da başlıca rolleri Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) üstleniyor.

İlk bölümün konusu kısaca şöyle:

Anasız babasız büyüyen Yılmaz’la terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha’nın hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kâbusa döner. Kâbus, onları önce İstanbul’dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği’ne savurur.

Aşk sınırsız, kavga ölümüne, umut inadına yaşanıyor

Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar’la mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir’in de hayatını bambaşka bir yola savuracak karşılaşmayı hazırlayansa çiftliğin kâhyası Gaffur (Bülent Polat) olacaktır.

Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği’nde işe başlar. Ancak çiftlik sakinleriyle tanışırken Züleyha’nın söylediği yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam saat 20:00’de ilk bölümüyle ATV’de…

Henüz Yorum Yok : ""Bir Zamanlar Çukurova", İlk Bölümüyle Bu Akşam Ekranda"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.