“Bizim Hikaye” 66. Bölüm: Tufan’ın İhaneti, Filiz ile Barış’ı Karşı Karşıya Getiriyor

Fox TV’nin popüler dizisi Bizim Hikaye, bu akşam 66. bölümüyle izleyici karşısında. Tufan’ın ihaneti, Fikri, Ersin ve çocukların milli piyango ikramiyesini ele geçirmesi derken Barış ile Filiz arasındaki gerilim büyüyor…

Filiz ve Barış, Çiçek’in hayatını kurtarmak için çabalarken, Tufan’ın Tülay’ı Ferda ile aldattığını öğrenirler. Filiz, Barış’ın tüm sakinleştirme çabalarına karşın Tufan’ı bu yaptığı için asla affetmeyecektir.

Ferda’nın Çiçek’e karaciğerini vermesi işleri karmaşık hale getirmeye yeter.

Fikri, Ersin ve çocuklarsa Zihni’nin tüm çabalarına rağmen milli piyango ikramiyesini ele geçirmeyi başarır ancak yalan dolanla ele geçirdikleri para, hiç kimseye kolay kolay yar olmayacaktır.

Para yüzünden çocukların içine düştükleri durum Filiz’i çıldırtır. Tek istediği çocuklara güzel bir ders vermektir.

Barış ise çocuklara ne yapılacağı konusunda Filiz’den farklı düşünmektedir. Aralarındaki fikir ayrılığı giderek büyür ve Tufan’ın ihaneti yüzünden başlayan gerginlik, gittikçe içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

Bizim Hikaye‘de yeni bölümün konusu kısaca bu şekilde özetlenebilir…

Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın paylaştığı Medyapım imzalı Bizim Hikaye‘de yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu oturuyor. Dizinin senaryosuysa Ebru Kocaoğlu ve Verda Pars’a ait…

Bizim Hikaye, bu akşam 66. bölümüyle Fox TV’de…

 

Henüz Yorum Yok : ""Bizim Hikaye" 66. Bölüm: Tufan'ın İhaneti, Filiz ile Barış'ı Karşı Karşıya Getiriyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.