“Bizim Hikaye” Kaldığı Yerden

Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye‘nin yeni sezonu, bu akşam başlıyor. Filiz’i (Hazal Kaya) sezon finalinde cezaevinde bırakmıştık, bakalım izleyiciyi yeni sezonda ne sürprizler bekliyor…

Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın paylaştığı, Serdar Gözelekli’nin yönettiği, Banu Kiremitçi Bozkurt, Ebru Kocaoğlu ve Verda Pars’ın senaryosunu kaleme aldığı Med Yapım imzalı Bizim Hikaye‘de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşam saat 20:00’de ekrana gelecek 38. bölümde neler yaşanacak kısaca göz atalım:

Hapse girmesiyle kardeşlerinden ayrılan Filiz’in tek avuntusu, dışarıda her şeyin yolunda olduğunu bilmektir. Asım yakalanmış, Hikmet eve dönmüş, Rahmet üniversiteyi kazanmıştır. Minibollar bir yaş daha büyümüş, Tülay’ın hamileliği ilerlemiş, Barış ise (Burak Deniz) Filiz’i kurtarmak için canla başla çalışmaya devam etmektedir. Özetle dışarıda her şey yolundadır. Filiz’in içeride yoldaşlık ettiği Çiçek’le birlikte tahliye edileceği günü beklemekten başka düşünmesi gereken hiçbir şey yoktur.

Asıl mücadele şimdi başlıyor

Derken Filiz’in hayatı anlatılanların koca bir yalandan ibaret olduğunun anlaşılmasıyla tepetaklak olur. Filiz mucize eseri hapisten kurtulduğunda, kötü günlerin artık geride kaldığına emindir. Bu naif düşünce, onun eski hayatına dair son masum anı olarak hatıra defterindeki yerini alır ve Filiz için gerçek hayat mücadelesi asıl şimdi başlar.

Minibollar için bu kez tehlike en beklenmedik yerden, bizzat kendilerinden gelir. Ait olmadıkları bir dünyanın büyüsüne kapılan Minibolları zapt etmek Filiz için hiç kolay olmayacaktır. Onları geri kazanmak isteyen Filiz, çok daha yırtıcı olmak zorundadır.

Yeni sezonun ilk bölümü bu akşam

Filiz, Minibolların savrulduğu hayatı toparlamaya çalışırken Rahmet ve Hikmet’in de gizlice batağa saplanmakta olduğundan henüz habersizdir. Şimdi Filiz’in dağılmaya değil, kardeşleri için dimdik ayakta durmaya ihtiyacı vardır.

Ve tabii aşkı da, âşık olduğu adamla birlikte türlü acımasız sınavdan geçecek, sonunda kazananın kim olacağıysa aşklarının ne kadar büyük olduğuna göre belli olacaktır…

Bizim Hikaye, yeni sezonunun ilk bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Henüz Yorum Yok : ""Bizim Hikaye" Kaldığı Yerden"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.