Bong Joon Ho’nun Netflix’te Yayınlanacak Filmi Okja’dan Resmi Fragman

Netflix merakla beklenen yeni film projesi Okja’nın resmi fragman ve afişini paylaştı. Fragmanda, ünlü yönetmen Bong Joon Ho’nun yarattığı dünyanın kalbine oturan devasa hayvan Okja’yı ilk defa görme fırsatı yakalıyoruz.
Dünyanın en iyi hikaye anlatıcılarından biri olan vizyoner yönetmen Bong, bu film için aralarında Tilda Swinton, Paul Dano, Byun Heebong, Steven Yeun, Lily Collins,
Giancarlo Esposito, Jake Gyllenhaal ve “Mija” karakterini canlandıran genç oyuncu An Seo Hyun gibi uluslararası başarıya isimlerin bulunduğu güçlü bir oyuncu kadrosu ile çalıştı.
Okja tüm dünyayla aynı anda 28 Haziran’da sadece Netflix’te!

“Okja”nın Konusu

Genç Mija, Güney Kore dağlarındaki evinde, devasa bir hayvan olan ama en önemlisi çok iyi bir dost olan Okja’ya tam on yıl boyunca bakıcılık yaptı. Çok uluslu bir aile şirketi olan Mirando Holding’in Okja’yı alıp New York’a götürmesi ise huzurlu hayatlarında bir anda her şeyi alt üst etti. Çünkü görüntüsünü takıntı haline getiren, kendisinden başka kimseyi umursamayan Mirando Holding CEO’su Lucy Mirando’nun, Mija’nın en yakın arkadaşıyla ilgili kötü planları var.

Mija, nasıl yapacağını bilmeden, sadece Okja’yı geri almak amacıyla New York’a doğru yola çıkar. Ancak daha önce hiç büyük şehir görmemiş Mija için zaten zor olan bu yolculuk, Okja’nın geleceğini kontrol etmek için can atan her bir kapitalist, gösterici ya da tüketici grubuyla karşılaştığında daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Oysa Mija’nın tek isteği arkadaşını evine götürmek…

Yapımlarında mizah, hüzün ve dramı ustalıkla harmanlayan Bong Joon Ho (Snowpiercer, The Host), insan ve hayvanlar arasındaki temel ilişkiyi ele alan filmi Okja’nın ilerleyen sahnelerinde, hepimizin içinde yaşayan hayvana hitap etmeyi başaran farklı bir dünya vizyonu yaratıyor.

Okja, Netflix, Plan B Entertainment, Lewis Pictures ve Kate Street Picture Company ortak yapımı.

“Okja”nın Resmi Fragmanı

Henüz Yorum Yok : "Bong Joon Ho’nun Netflix'te Yayınlanacak Filmi Okja’dan Resmi Fragman"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.