“Çarpışma” 22. Bölüm: Cemre ile Zeynep Ölümle Burun Buruna

Finaline üç bölüm kala Çarpışma‘da heyecanın dozu artıyor. Bu akşam ekrana gelecek 22. bölümde Cemre ile Zeynep ölümle yüz yüze geliyor, Kadir’le Veli, Cansız’a karşı güçbirliği yapıyor…

Kadir, annesi Asiye’nin gözlerinin önünde öldürülmesiyle büyük bir şoka girmiştir.

Cansız, Zeynep’e kurtuluşu için 24 saat süre biçer, Kadir’i arar ve Zeynep’i bulamazsa sevdiği kadının paramparça olacağını söyler. Ardından Veli’yi de arar. Ona da kendisine 24 saat içerisinde bir kaçış planı hazırlamasını, aksi halde Zeynep’in öleceğini söyler.

Kadir’e giden Kerem, Cemre’ye ulaşamadığını, Demir’in onu alıkoymuş olabileceğinden endişelendiğini anlatır.

Cansız’a da Cemre’nin Demir tarafından kaçırıldığı haberi ulaşır. Adamları kadını bulur. Belma, Cemre’nin Cansız’ın adamlarınca götürülmesine şahit olur, onları takip eder ve yerlerini Kadir’e bildirir.

Kadir, Veli ve Kerem, Cansız’ın Zeynep ve Cemre’yi alıkoyduğu yere gelir. Aralarında büyük bir çatışma çıkar. Arbede sırasında vurulan Cemre ağır yaralanır. Ölümle yüz yüzedir. Zeynep de bir sandalyeye bağlanmış ve etrafına bombalar yerleştirilmiştir…

Çarpışma‘nın 22. bölümünde heyecan dorukta…

Ay Yapım imzalı dizide başlıca rolleri Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz ve Ali Sürmeli üstleniyor. Senaryosu Ali Aydın’a ait dizinin yönetmeni Uluç Bayraktar.

Çarpışma, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Henüz Yorum Yok : ""Çarpışma" 22. Bölüm: Cemre ile Zeynep Ölümle Burun Buruna"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.