Şubat ve Mart’ta D-Smart Ekranlarında İzlenebilecek 5 Dizi Önerisi

Türkiye’nin popüler dizi platformlarından D-Smart ve onun dizi kanalları Dizi Smart Platin ve Dizi Smart Premium, şubat ve mart aylarında dopdolu bir içerikle geliyor. Ayrıca HD kalitesinde yayın yapan platform, Amerika’da en çok ilgi gören ve tüm dünyada keyifle izlenen dizileri orijinal dilinde ve Türkçe altyazı ile sunuyor.

Yine farklı türlerde ve farklı zevklere hitap edecek yabancı dizilere ev sahipliği yapan D-Smart’ın izleyiciyle buluşturacağı yapımları Episode Dergi okurları için derledik.

1) The Blacklist: Redemption (Birinci Sezon)

 

Yaratıcı: Jon Bokenkamp

Oyuncular: Famke Janssen, Ryan Eggold, Edi Gathegi

Yapım Yılı: 2017

Tür: Dram, Polisiye, Gerilim

Süre: 60 DK.

The Blacklist: Redemption, ekranların sevilen dizisi The Blacklist’in spin off projesi olacak. Dizi, 27 Şubat Pazartesi’den itibaren her pazartesi, Amerika yayınından 48 saat sonra, 20.00’da D-Smart ekranlarında yerini alacak. Dizinin konusunu, gizli görevde olan Tom Keen ve Susan ‘Scottie’ Hergrave’in maceraları oluşturuyor. Oldukça zeki olan bu ikili, suçluların tehlikeli dünyasında dokunmaya cesaret isteyen ciddi dosyaları birlikte hareket ederek çözüyor. Susan’ın Tom’un biyolojik annesi olduğu gerçeğinin ortaya çıkmasıyla riskli ve tehlikeli görevlere duygusallık engel oluyor.

2) The Blacklist (4. Sezon)

Oyuncular: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff…

Yapım Yılı: 2013 / Sony

Tür:Polisiye

Süre:                     60 DK.

Dördüncü sezonundan yeni bölümler yayınlanmaya devam eden The Blacklist, Sony’nin iddialı dizilerinden biri. Dizide, yıllardır kayıp olan eski ajan Raymond “Red” Reddington birdenbire ortaya çıkıyor ve teröristleri yakalamak için FBI’la işbirliği yapmak istediğini söylüyor. Raymond’un bunun için tek şartı var: Genç ajanlardan biri olan Elizabeth “Liz” Keen ile görüşebilmek.

The Blacklist, NBC’de 23 Eylül’de yayınlanmaya başladığı gün, kanalın izleyici sayısını 7.8 milyon arttırmıştı. Ayrıca, dizide Raymond karakterini canlandıran James Spader, 2013/2014 Golden Globe Ödülleri’nde The Blacklist’teki performansı ile En iyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi. The Blacklist, her Pazartesi, 21.00’da D-Smart/DiziSmart Platin’de.

3) Timeless (Birinci Sezon)

Oyuncular:  Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett ,Goran Visnjic…

Yapım Yılı:   2016 / Sony

Tür:                Bilim kurgu, Dram

Süre:               60 DK.

The Blacklist, The Shield ve Supernatural gibi televizyon dünyasına damga vurmuş dizilerinin yaratıcıları tarafından üretilen ve 2016 Ekim’inde yayınlanmaya başlayan Timeless‘ın ilk sezonundan yeni bölümler, D-Smart ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizi, tarih ve antropoloji uzmanı olan Lucy’nin Amerika İç Güvenlik Birimi tarafından, birbirini tanımayan kural tanımaz bir ekibe dahil edilmesiyle başlıyor. Bu ekipte Lucy’e kıdemli asker Wyatt Logan ve pilot Rufus eşlik ediyor. Zaman yolculuğu üzerine çalışan ekip, aslında zamanla yarışıyor.

4) Kevin Can Wait (Birinci Sezon)

Oyuncular: Kevin James, Erinn Hayes, Taylor Spreitler, Gary Valentine

Yapım Yılı: 2016 / SONY
Tür:               Komedi
Süre:               30 DK.

2016’da yayın hayatına başlayan dizinin birinci sezonunun yeni bölümleri, şubat ve mart aylarında D-Smart ekranlarında devam edecek. The King of Queens dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Kevin James’in başrolde yer aldığı dizi, kısa süre önce emekliye ayrılmış bir polis memuruna odaklanıyor. Eşi ve üç çocuğu ile daha fazla zaman geçirmek için can atan karakter, evdeki zorlukların sokakta karşılaştıklarına kıyasla çok daha büyük olduğunu fark ediyor.

5) Dr. Ken (2. Sezon)

Oyuncular: Ken Jeong, Albert Tsai, Suzy Nakamura, Tisha Campbell-Martin, Jonathan Slavin, Krista Marie Yu, Kate Simses, Dave Foley

Yapım Yılı: 2015 / SONY
Tür: Komedi
Süre: 30 DK

Aile, evlilik ve kariyeri arasında denge tutturmak için uğraşan huysuz doktor Ken Jelong, D-Smart ekranlarında yayınlanan ikinci sezonuyla izleyicileri güldürmeye devam ediyor. Hangover filmleri ve Community dizisi ile tanınan komedyen Ken Jeong’un yazarlığı ve yapımcılığı ile birlikte başrol oyunculuğunu da üstlendiği dizi, Jelong’un komedyenlik yapmaya başlamadan önce, doktor olduğu zamanlardaki hayatına odaklanıyor. Dr. Ken, bir yandan evde onun gibi doktor olan eşi Allison’ı, 16 yaşındaki bilmiş kızı Molly’yi ve 10 yaşındaki yaramaz oğlu Dave’i idare ederken, bir yandan da iş yerindeki ekibi Damona, Clark, Julie ve Pat ile uğraşıyor.

author-avatar

Aralık 2016'da yayın hayatına başladı. Spinoff'u, prequel'i, sequel'i, remake'i, eşi benzeri muadili olmayan, Türkiye'nin tek DİZİ KÜLTÜRÜ dergisi ve web platformu...

Henüz Yorum Yok : "Şubat ve Mart'ta D-Smart Ekranlarında İzlenebilecek 5 Dizi Önerisi"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.