24 Temmuz 2017
Genel | İnceleme: Yabancı Dizi

San Diego Comic Con 2017’den Kaçırılmaması Gereken Notlar ve Videolar

1970 yılından beri her yıl düzenlenen; çizgi roman, televizyon ve sinema dünyasını bir araya getiren San Diego Comic Con 2017, 20-13 Temmuz tarihleri arasında 47.kez gerçekleştirildi. Çok sayıda söyleşi, panel, etkinliğin yanı sıra yakın zamanda dört gözle beklenen yeni dizi ve filmlerin özel tanıtımlarının da yayınlandığı SDCC 2017'den en önemli bilgileri derledik.

(ya da gezinmek için ok tuşlarını kullanın )

Arrowverse Cephesindeki Gelişmeler

DC Comics ve CW işbirliğindeki Arrowverse kahramanlarına gelince…

Arrowverse’ün yeni bir süper kahraman dizisi var gündemde: Black Lightning. Resmi tarih henüz belli değil, lakin sezon ortasında başlayacağı biliniyor.

Arrow, heyecan dozu artan yeni sezonuyla geliyor. Michael Emerson’ın da henüz bilinmeyen bir rolle diziye dahil olduğu söylenirken Anatoly Knyazev rolünü canlandıran David Nyki’yi de yeni sezonda görebileceğiz. Tarih 12 Ekim.

10 Ekim’de ise Flash’ın yeni sezonunu izleyeceğiz. Dizi, yeni sezon kadrosuna Neil Sandilands, Danny Trejo, Kim Engelbrecht gibi isimleri ekledi.

Supergirl 3.sezonuyla 9 Ekim’de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni sezonda karşımıza Adrian Pasdar, Carl Lumbly, Yael Grobglas ve Emma Tremblay gibi yeni isimler karşımıza çıkacak.

Legends of Tomorrow’un 3.sezonu, 10 Ekim’de başlayacak. Dizinin yeni sezonunda, önceki sezon sonundaki zaman kaymasının arka planı ve telafisi işlenecek.

author-avatar

1987, Ankara doğumlu. Mylos Yayın Grubu'nun sosyal medya editörlüğünü yapmakla birlikte 2010'da kişisel blogu olarak açtığı ve şimdilerde kültür-sanat-edebiyat haberleri ve eleştirilerini yayınlayan "KalemKahveKlavye.com"da editörlüğe ve yazarlığa devam ediyor. 2015'te ilk romanı Kadran Kadraj, Esen Kitap etiketiyle yayımlandı. Evli ve iki kedi babası...

Henüz Yorum Yok : "San Diego Comic Con 2017'den Kaçırılmaması Gereken Notlar ve Videolar"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.

    Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14