24 Temmuz 2017
Genel | İnceleme: Yabancı Dizi

San Diego Comic Con 2017’den Kaçırılmaması Gereken Notlar ve Videolar

1970 yılından beri her yıl düzenlenen; çizgi roman, televizyon ve sinema dünyasını bir araya getiren San Diego Comic Con 2017, 20-13 Temmuz tarihleri arasında 47.kez gerçekleştirildi. Çok sayıda söyleşi, panel, etkinliğin yanı sıra yakın zamanda dört gözle beklenen yeni dizi ve filmlerin özel tanıtımlarının da yayınlandığı SDCC 2017'den en önemli bilgileri derledik.

(ya da gezinmek için ok tuşlarını kullanın )

Gotham’dan Yeni Sezon Sürprizleri

Son bölümleri itibariyle genç Bruce Wayne’in gelişimine de yer vermeye başlayan dizi, yeni sezona yeni oyuncularla hazırlanıyor. SDCC 2017 kapsamında Crystal Reed’in de diziye katılacağı resmi olarak açıklandı ve diziden yeni bir video geldi.

Michael Jackson’lı Stranger Things 2.Sezon Fragmanı

Seksenler’i bu kadar sıkı, bu kadar içinden anlatabilen bir dizide ne zaman Michael Jackson’a selam çakılır derken Comic Con’a özel yeni fragmanda cevabımızı aldık. Ama ne cevap!

İlk sezonun amatör ruhlu profesyonelliğini bu sefer oldukça geride bırakmışa benzeyen yeni sezonun daha karanlık olacağı daha önce ifade edilmişti. Ama kim bu kadarını bekliyordu ki?

author-avatar

1987, Ankara doğumlu. Mylos Yayın Grubu'nun sosyal medya editörlüğünü yapmakla birlikte 2010'da kişisel blogu olarak açtığı ve şimdilerde kültür-sanat-edebiyat haberleri ve eleştirilerini yayınlayan "KalemKahveKlavye.com"da editörlüğe ve yazarlığa devam ediyor. 2015'te ilk romanı Kadran Kadraj, Esen Kitap etiketiyle yayımlandı. Evli ve iki kedi babası...

Henüz Yorum Yok : "San Diego Comic Con 2017'den Kaçırılmaması Gereken Notlar ve Videolar"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.

    Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14