24 Temmuz 2017
Genel | İnceleme: Yabancı Dizi

San Diego Comic Con 2017’den Kaçırılmaması Gereken Notlar ve Videolar

1970 yılından beri her yıl düzenlenen; çizgi roman, televizyon ve sinema dünyasını bir araya getiren San Diego Comic Con 2017, 20-13 Temmuz tarihleri arasında 47.kez gerçekleştirildi. Çok sayıda söyleşi, panel, etkinliğin yanı sıra yakın zamanda dört gözle beklenen yeni dizi ve filmlerin özel tanıtımlarının da yayınlandığı SDCC 2017'den en önemli bilgileri derledik.

(ya da gezinmek için ok tuşlarını kullanın )

Doctor Who’dan Mark Gatiss’li Noel Özel Bölümü

Doctor Who ekibinden ayrılma kararı alan Steven Moffat’ın ardından 12.Doctor Peter Capaldi’nin de ayrılacağı haberini aylar önce öğrenmiş, yeni Doctor’ın kim olacağı üzerine gündemi takibe koyulmuştuk ki geçtiğimiz hafta yeni ve ilk kadın Doctor olarak Jodie Whittaker’ın karşımıza çıkacağını öğrendik. Doctor Who geleneği olduğu üzere Noel’de özel bir bölümle gelecek. Heyecan verici özel bölümden ilk fragman da Comic Con kapsamında yayınlandı.

TARDIS’e Kadın Eli Değiyor | Gökhan Tosun

author-avatar

1987, Ankara doğumlu. Mylos Yayın Grubu'nun sosyal medya editörlüğünü yapmakla birlikte 2010'da kişisel blogu olarak açtığı ve şimdilerde kültür-sanat-edebiyat haberleri ve eleştirilerini yayınlayan "KalemKahveKlavye.com"da editörlüğe ve yazarlığa devam ediyor. 2015'te ilk romanı Kadran Kadraj, Esen Kitap etiketiyle yayımlandı. Evli ve iki kedi babası...

Henüz Yorum Yok : "San Diego Comic Con 2017'den Kaçırılmaması Gereken Notlar ve Videolar"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.

    Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14