En Duygusal 10 Sahnesiyle Akıllardan Çıkmayan Kara Sevda Dizisine Güzel Bir Veda

Son dönemlerin en sevilen, en duygusal dizilerinden biri olarak akıllarda kalan Kara Sevda,  müthiş bir final bölümüyle izleyiciye veda etti.

Ay Yapım imzasıyla 2015 yılında yayın hayatına başlayan Kara Sevda; dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin’in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu aşk hikayesi mercek altına alınıyor.

Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül, Burak Özçivit, Zerrin Tekindor, Kaan Urgancıoğlu, Kürşat Alnıaçık, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Barış Alpaykut, Melisa Aslı Pamuk ve Burak Sergen gibi isimler yer alıyor.

İyi bir senaryoya ve güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizi, içerisinde barındırdığı duygusal ve etkileyici sahnelerle adından söz ettirdi.

Bizde bunun üzerine, 74. bölümüyle ekranlara veda eden Kara Sevda’ya aklımızda kalan en duygusal sahnelerle veda etmeyi istedik. Tabii ki yer veremediğimiz daha onlarca sahne olduğunu bilerek… Siz de aklınızdan çıkaramadığınız Kara Sevda sahneleri için sayfanın altındaki yorum kısmını kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Nihan: “Hadi Uyan Ozan”

 

Bu Bir Kara Sevda…

 

Kuş Ölür Sen Uçuşu Hatırla

 

Ağlatan Günlük

 

Yanındayım Kardeşim

 

Leyla’dan Duygusal Mektup

 

Bitmedi, Bitmez!

 

Zeynep’in Duygusal Anları

Benim Yüzümden

 

Bunu Bana Nasıl Yaptı?

 

Episode Dergi’nin 4.Sayısında Kaan Urgancıoğlu

Kara Sevda’daki Emir Kozcuoğlu rolüyle ikonlaşan Kaan Urgancıoğlu, Episode Dergi’nin 4.sayısının kapak ve röportaj konuğu oldu. Detayları görmek ve online sipariş vermek için TIKLAYIN.

Henüz Yorum Yok : "En Duygusal 10 Sahnesiyle Akıllardan Çıkmayan Kara Sevda Dizisine Güzel Bir Veda"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.