İstanbullu Gelin: Faruk ve Süreyya Aşkında Dün Akşam Neler Yaşandı

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin dün akşam 18.bölümüyle ekrana geldi.  Önceki bölümde Faruk’tan boşanmak istediğini söyleyen Süreyya hiç beklemediği bir anda kendini tasarlamadığı bir boşanma sürecinin ortasında bulur. Faruk’un Bursa’ya dönmesiyle Boran Konağı’nda boşanmanın etkileri hissedilir. Faruk’un artık evli olmayacak olması nedeniyle Esma harekete geçer. Süreyya ve Faruk’un odasını İpek ve Fikret’e tahsis eder.

Adem’in geri dönüşü ile babalık davası hız kazanır. Esma ile Garip yıllar sonra karşı karşıya gelir. Garip’in kendine güvenli üstten tavrı ise Esma’nın duygularının daha da karışmasına sebep olur.

Bu olanların yanısıra bu sezonda kadroya dahil olan Tamer Levent ve Murat Aygen’in setten ilk kareleri basınla paylaşıldı. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin 2. sezonunda ekibe katılan sevilen isimlerden Tamer Levent, Esma’nın terk ettiği eski aşkı Garip karakteri ile izleyici karşısına çıkarken Murat Aygen ise mesleği dışında müzikle de uğraşan karizmatik ve havalı boşanma avukatı Can’a hayat verecek.

Yıllar sonra ilk kez karşı karşıya gelen eski aşıklar Esma ve Garip arasında fırtınalar koparken sıra dışı avukat Can’ın beklenmedik hamleleri Süreyya’yı Faruk’tan ayırabilecek mi?

Murat Aygen ve Tamer Levent 18.bölüm fotoğrafları.

 

 

 

 

Henüz Yorum Yok : "İstanbullu Gelin: Faruk ve Süreyya Aşkında Dün Akşam Neler Yaşandı"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.