“Game of Thrones”un Dönüşü Şerefine…

Game of Thrones, neredeyse 2 yıllık aranın ardından dün sabaha karşı hayranlarıyla buluştu. Fenomen dizinin final sezonunun başlangıcı, Digiturk-Akmerkez işbirliğiyle düzenlenen özel bir partiyle kutlandı. Bu özel buluşmaya medya, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü konuk katıldı.

Türkiye’de de diziseverlerin merak ve heyecanla beklediği Game of Thrones‘un 8. sezon ilk bölümü, düzenlenen özel gösterimde ABD ile aynı anda yüzlerce kişiyle birlikte izlendi.

Digiturk-Akmerkez Alışveriş Merkezi işbirliğinde Akmerkez Cinema Pink’de düzenlenen etkinliğe medya, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı. Konuklar arasında Tuğçe Karabacak, Billur Pınar Yılmaz, Duygu Çetinkaya, Mert Altınışık, Merve Çağıran, Merve Sevin, Okan Çabalar gibi isimler vardı…

DJ Atilla Şen de Game of Thrones temalı müzikleriyle gecenin sürprizlerinden biriydi.

Game of Thrones, bugünden itibaren ABD ile aynı anda her pazartesi saat 04.00’te Türkçe altyazılı olarak Bein Series Sci-fi, Bein Connect ve Digiturk Play’de yayınlanıyor. Tekrarlarıysa cumartesi 00.00 ve pazar 23.00’te Türkçe-İngilizce altyazı seçeneğine ek olarak dublajlı olarak da izlenebiliyor.

Henüz Yorum Yok : ""Game of Thrones"un Dönüşü Şerefine..."

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.