Good Girls Dördüncü Sezon Onayını Aldı

NBC, dram-komedi dizisi Good Girls için dördüncü sezon onayını verdi. 

Dizinin üçüncü sezonu, halihazırda yayınlayacak bölümü olmayan birçok yapımı durma noktasına getiren pandemi nedeniyle yarıda kalmıştı. Good Girls‘ün üçüncü sezonunda sadece 11 bölüm izleyicilerle buluşmuş, son bölüm de 3 Mayıs’da ekranlara gelmişti.

Dizinin oyuncu kadrosunda Christina Hendricks, Retta ve Mae Whitman’ın yanında Reno Wilson, Manny Montana, Lidya Jewett, Isaiah Stannard Matthew Lillard gibi oyuncuları görüyoruz. Jenna Bans ve Bill Krebs, dizinin senaristleri ve yaratıcı yapımcıları (executive producer) olarak yapımda yer alıyor. Michael Weaver ise dizinin yönetmeni.

Good Girls, tehlikeli bir suç patronu için kara para aklayan üç kadının hikayesini konu alıyor. Banliyöde sıradan bir aile hayatı yaşayan bu üç annenin hayatı sonrasında bir kaosa doğru sürükleniyor.

NBC kanalı bu dönemde bazı önemli yapımların yeni sezonlarını istedi. Yapımcı Dick Wolf’un Universal Television ile yaptığı anlaşma gereği Chicago ve Law & Order: SVU dizileri, üç yeni sezon onayı aldı. Medikal dram dizisi New Amsterdam de en az üç sezon daha izleyicilerle buluşacak.

NBC’nin en önemli yapımlarından This Is Us da daha önceden üç sezon onayı almıştı, bu sezonlardan ilkinin bu sene izleyicilerle buluşması bekleniyor. NBC, Brooklyn Nine-Nine and Superstore dizilerinin de yeni sezon onaylarını vermişti.

Good Girls oyuncularının yeni sezon haberini aldıkları videoyu izleyebilirsiniz.

Henüz Yorum Yok : "Good Girls Dördüncü Sezon Onayını Aldı"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.