“Bizim Hikaye”, Bu Akşam Sezon Finaliyle Ekranda

Başrollerini Hazal Kaya ile Burak Deniz’in paylaştığı Bizim Hikaye, bu akşam yayınlanacak 37. bölümüyle sezon finali yapıyor. Öncesinde dizi ekibi, Koruncuk Vakfı yararına düzenlenen gecede bir araya geldi…

Urza Restoran’da düzenlenen sezon finali etkinliğinde FOX ve Koruncuk Vakfı yöneticileri, dizinin oyuncuları ve tüm dizi ekibi buluştu.

FOX Network Group Genel Müdürü Cenk Soner ve MEDYAPIM kurucusu Fatih Aksoy gecede El Ver, Hayata Atılsın projesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini sunarken, Koruncuk Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Melih Yalçın da FOX ile Bizim Hikaye ailelerine vermiş oldukları destekten dolayı plaket takdim etti.

Tüm gelir, Koruncak Vakfı’na bağışlanıyor

Gece için yapılan bilet satışından elde edilen gelir, Koruncuk Vakfı’na bağışlanacak.

Gelelim bu akşam yayınlanacak sezon finaline…

Finalde bizleri neler bekliyor?

37. bölümün konusu kısaca şöyle: Filiz, üzerine atılan korkunç suçla nasıl baş edeceğini düşünmektedir. Cemil, Filiz’den intikam almanın peşindedir fakat annesinin baskısıyla durum tersine dönmek üzeredir.

Barış ise, Filiz’i temize çıkarmak için babasından yardım ister. Barış’la arasındaki buzları eritmeye çalışıyormuş gibi görünen Servet, bir şeyler peşindedir.

Melek’in evden uzaklaşmak istediğini anlayan Fikri, onu mutlu etmek için maceralarına devam etmeyi teklif eder ancak Melek, sonunda durumuyla yüzleşip şok edici bir hamle yapar.

Mahalleden taşınmak üzere olan Şeyma, geride bıraktıklarından dolayı çok üzgündür. Rahmet’in gelemeyeceğini öğrenen Müjde ise, ona çok kırılır. Müjde’nin gönlünü almak isteyen Rahmet ve Ayşe’ye sürpriz yapmak isteyen Fiko kafa kafaya verirler.

Ömer, hapisten kurtulmanın yolunu bulmuştur. Zeynep’i alıp gitmek ister. Bu durum, tüm aileyi ve Tülay’ı derinden etkilese de Zeynep’in gidişini kabullenmek zorundadırlar…

Bizim Hikaye, bu akşam yayınlanacak sezon finaliyle FOX TV’de…

 

Henüz Yorum Yok : ""Bizim Hikaye", Bu Akşam Sezon Finaliyle Ekranda"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.