House of Cards’ın Ünlü 3 Karakterinin Spotify Çalma Listeleri

Bu yazı, House of Cards özel dosyası kapsamında yayınlandı. Dosyanın tamamına ulaşmak için tıklayın!

Son dönemin takip edilen dizisi House of Cards’ın ünlü koşu sahnelerinde Frank ve Claire Underwood’un hangi müzikleri dinlediklerini hiç merak ettiniz mi? Spotify’ın size bir cevabı var.

Dizinin merakla beklenen 5. sezonunun ilk bölümü Türkiye’de 31 Mayıs tarihinde yayınlanacak. Dizinin yeni sezonuna bu kadar az zaman kalmışken, Frank & Claire Underwood çifti Spotify üzerinden kendi koşu çalma listelerini çoktan oluşturdu bile.

Ozzy Osbourne, Iron Maiden ya da Queen gibi bazı sanatçılar, Frank’in acımasızlığını ve hırsını pekiştiriyor olabilir mi? Ya da Claire’in keskin ve iradeli kişiliği Beyoncé, Tina Turner ve The Rolling Stones gibi sanatçılardan nasıl ilham alıyordur?

House of Cards’ın Yeni sezonu, tüm bölümleriyle,  Türkiye’de ilk kez 4K yayın kalitesiyle hafta içi her gün 22.00’de Digiturk 400. kanalda yayınlanacak.

Frank Underwood’un koşu çalma listesi

 Claire Underwood’un çalma listesi

Eğer Frank Underwood’un yardımcısı Doug Stamper’ın neler yaptığını merak ediyorsanız Stamper’ın karanlık ve sürekli bir şeyler planlayan aklının içinde neler olduğuna dair sizlere ipucu verecek, bizzat kendisinin hazırladığı Pazar Öğleden Sonra başlıklı çalma listesine göz atın.

Henüz Yorum Yok : "House of Cards'ın Ünlü 3 Karakterinin Spotify Çalma Listeleri"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.