“Kadın” 62. Bölüm: Arif ile Sarp Karşı Karşıya

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerde olduğu Kadın, bu akşam, 62. bölümüyle ekranda. Sarp ile Arif bir kez daha karşı karşıya geliyor yeni bölümde…

Sarp’ın Saray Apartmanı’na taşındığını öğrenen Arif, büyük bir şok içindedir. Arada Bahar ve çocuklar olsa da Sarp’ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlıdır.

Bahar, hiçbir şeyden haberi olmadığı için kendini Arif’e karşı suçlu hisseder ve huzursuz olur. Çünkü Sarp ve Arif’in aynı apartmanda olmasının en çok ona zarar vereceğinin bilincindedir.

Arif’in Bahar’ın Sarp’ı artık sevmediğini düşünmesi ve bunu Sarp’a açıkça söylemesi, Sarp’ı çok kızdırmıştır. Sarp ve Arif arasındaki tartışma bu olayla daha da büyüyecektir.

Doruk’un sünnet düğünü hazırlıkları sırasında yaşanan kötü bir sürprizse işleri iyice karıştıracaktır…

Gününde birinciliği kimseye kaptırmayan Kadın‘ın 62. bölümünde olaylar özetle böyle şekilleniyor…

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Anmet Rıfat Şungar, Hakan Karahan, Gökçe Eyüboğlu, Ayça Erturan, Gazanfer Ündüz ve Caner Çandarlı’nın başlıca rolleri üstlendiği Medyapım imzalı dizinin senaryosu Hande Altaylı’ya ait. Dizinin yönetmeni Nadim Güç.

Kadın, yeni bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Henüz Yorum Yok : ""Kadın" 62. Bölüm: Arif ile Sarp Karşı Karşıya"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.