“Kardeş Çocukları” 11. Bölüm: Ümran’la Umay Arasında Annelik Savaşı Başlıyor

Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu’nun başrolleri paylaştığı Kardeş Çocukları, bu akşam 11. bölümüyle ekranda olacak. Dizinin yeni bölümünde Umay ile Ümran arasında kıran kırana bir annelik savaşı yaşanacak…

Hayat’ın Cemal’i görmesiyle birlikte kâbusa dönen lansman gecesi, Hayat’ın kanında uyuşturucu bulunmasıyla Ümran ve Umay için bambaşka bir sınav halini alır. Ümran, Cemal’in gölgesi altında Hayat’ın madde kullanmadığını ispatlamak için çırpınırken, Umay ve Hayat, ilk kez karşı karşıya gelir. Teyzesiyle ilgili ilk hayal kırıklığını yaşayan Hayat, annesine sığınırken, İdil’in oyununun ortaya çıkması, Yıldırım için yıkıcı olur.

Bir zaaf anında Cansel’in ağına düşen Reşat ise Umay’ı cezalandırmak için riskli kararlar almaya devam eder. Reşat’la Umay arasında soğuk savaş başlamıştır.

Umay ve Ümran arasındaki mücadeleyse alev alır. Umay, Hayat’ın kendisine tavır alıp annesine sarılmasını kıskanmaya başlar.

İdil, Volkan ve Hayat arasında yaşananları Hayal’in gözüne sokar.

Yıldırım’ın Ümran’a olan ilgisinden rahatsız olan Rezzan, kendini bir anda geçmişten gelen büyük sırla yüz yüze bulur.

Ümran ve Umay arasında kıran kırana annelik savaşı başlarken, Yıldırım’ın attığı beklenmedik adımla Hayat’ın kalbindeki Umay Karay efsanesinin sonu gelir.

Kardeş Çocukları‘nın 11. bölümünde kısaca böyle bir kurguyla karşı karşıyayız…

11. bölüm bu akşam ekranda

Senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı, Faruk Teber’in yönettiği Gold Film imzalı dizide başlıca rolleri Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Engin Alkan, Evrim Doğan, Elif Çakman, Handan Yıldırım, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez üstleniyor.

Kardeş Çocukları, yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de…

Henüz Yorum Yok : ""Kardeş Çocukları" 11. Bölüm: Ümran'la Umay Arasında Annelik Savaşı Başlıyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.