“Kardeş Çocukları” 16. Bölüm: Ümran’la Hayat, Umay’ın Tuzağına Düşüyor

Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu’nun başrolleri paylaştığı Kardeş Çocukları, bu akşam 16. bölümüyle izleyici karşısında. Yeni bölümde Ümran’la Hayat, hiç beklemedikleri bir anda kendilerini Umay’ın tuzağının içinde buluyor…

Yıldırım’ın köşeye sıkıştırdığı Umay, kendini kurtarmak için yeni bir oyun kurar.

Annesine gelen gizemli mektupların peşine düşen Hayat’ın fevri adımı, Ümran ve Yıldırım’ı karşı karşıya getirir.

Bir oğlu olduğuna inanan Yıldırım, var gücüyle sahte ipuçlarını takip ederken Ümran, Umay’ın oyunlarından habersiz mektupların peşindedir.

Umay, Karayların tüm mal varlığını ele geçirmeye kararlıdır. Planları tıkır tıkır işlemektedir ama Reşat’ın da bir planı vardır.

Hayal’in Cansel’le hesaplaşmak istemesinin sonuçları ağır olur. Umay’ın kurduğu acımasız tuzağın kahramanı Savaş, Yıldırım’ın hayatına fırtına gibi girerken Ümran ve Hayat, hiç beklemedikleri bir anda kendilerini oyunun tam ortasında bulur.

Kardeş Çocukları‘nın 16. bölümünde izleyiciyi yine hareketli anlar bekliyor.

Senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı, Faruk Teber’in yönettiği Gold Film imzalı dizide Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Alara Turan, Engin Alkan, Evrim Doğan, Elif Çakman, Handan Yıldırım, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez başlıca rolleri üstleniyor. Kadroya bu bölümden itibaren Berkay Hardal’ın da katıldığını ekleyelim. Genç oyuncu, karanlık bir geçmişe sahip Savaş Ekim karakterini canlandıracak.

Kardeş Çocukları, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Henüz Yorum Yok : ""Kardeş Çocukları" 16. Bölüm: Ümran'la Hayat, Umay'ın Tuzağına Düşüyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.