“Kimse Bilmez” 21. Bölüm: Pilot, Sevdiği Kadın Uğruna Ali’yi Öldürebilir mi?

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri’nin paylaştığı Kimse Bilmez, 21. bölümüyle ekranda. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Duygu kaçırılıyor. Duygu’nun hayatta kalması tek bir şeye bağlı… Pilot, sevdiği kadın uğruna Ali’yi öldürebilir mi dersiniz?

Uygar, Sevda’yı elde etmek için akıl almaz oyunlar hazırlayarak Ali’den kurtulma peşindedir. Bu uğurda Ali’nin eski eşi Özlem’i kullanmaktan çekinmez.

Kardeşini bulmak için her yolu deneyen Ali, karşısına çıkan engeller yüzünden zor anlar yaşar. Bunu fırsata çevirmek isteyen Uygar ise Erniko’yu öldüren kişinin Ali olduğunu Pilot’a duyurmak için yeni bir plan yapar.

Duygu, Pilot’un düşmanları tarafından kaçırılır. Duygu’nun hayatta kalması tek bir şeye bağlıdır. Pilot, sevdiği kadın için Ali’yi öldürecek midir?

Sorunun yanıtı, Kimse Bilmez‘in bu akşam yayınlanacak 21. bölümünde veriliyor.

Senaryosunu Hasan Burak Kayacı’nın kaleme aldığı dizide başlıca rolleri Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Serdar Şanal, Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Ferdi Kurtuldu, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Adnan Biricik, Beran Özel, Asya Taşkın, Sevtap Özaltun ve Fatma Karanfil üstleniyor.

Baba Yapım imzalı dizinin yönetmenleriyse Kartal Çidamlı ile U. Hakan Eren.

Kimse Bilmez, bu akşam yeni bölümüyle ekranda…

Henüz Yorum Yok : ""Kimse Bilmez" 21. Bölüm: Pilot, Sevdiği Kadın Uğruna Ali'yi Öldürebilir mi?"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.