“Kimse Bilmez” 5. Bölüm: Sevda, Gemileri Yakıp Gerçekleri Ali’ye Anlatabilecek mi?

Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri’nin başrolleri paylaştığı Kimse Bilmez, bu akşam 5. bölümüyle izleyici karşısında. Yeni bölümde yaşanan tüm olaylardan Uygar’ı sorumlu tutan Ali, her şeye son vermek için bir karar alırken Ali’siz yaşayamayacağını düşünen Sevda, sevdiği adama gerçekleri anlatmaya hazırlanıyor…

Sevda dünyası, babasının Ali’nin oğlunu öldürdüğünü öğrenince başına yıkılır. Bir tarafta âşık olduğu adam, diğer tarafta babası vardır. Sevda babasıyla yüzleşir. Onun gerçekleri Ali’ye anlatma ihtimali, Köksal ile Hayriye’yi dehşete düşürür. Sevda, çareyi herkesten kaçmakta bulur ancak kendisini bekleyen tehlikeden habersizdir.

Duygu’ya ilgisi günden güne artan Pilot, ona daha yakın olabilmek için mahallede bir işyeri açmak ister. Bu sırada başına hiç umulmadık bir şey gelir.

Ali, yaşanan tüm olaylardan Uygar’ı sorumlu tutar ve her şeye son vermek için bir karar alır.

Ali’siz yaşayamayacağını düşünen Sevda ise, tüm gemileri yakıp sevdiği adama gerçekleri anlatmaya hazırlanır.

Kimse Bilmez‘de 5. bölümün özeti böyle…

Senaryosu Hasan Burak Kayacı’ya ait dizide Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Serdar Şanal, Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Ferdi Kurtuldu, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin başlıca rolleri üstleniyor.

Baba Yapım imzalı dizinin yönetmenleri Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren.

Kimse Bilmez, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Henüz Yorum Yok : ""Kimse Bilmez" 5. Bölüm: Sevda, Gemileri Yakıp Gerçekleri Ali'ye Anlatabilecek mi?"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.