“Kuzgun” 14. Bölüm: Kuzgun, Dila’yı Ateş Çemberine Atıyor

Kuzgun, bu akşam 14. bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Yeni bölümde Kuzgun, Dila’nın ihanetini öğreniyor ve…

Kuzgun, Dila’nın polisle işbirliği yaptığını öğrenmesiyle geri dönüşü olmayan bir yola girer.

Derviş, Dila’nın ihanetinin cezasını kendisinin keseceğini söyler. Kuzgun’un planlarıysa bambaşkadır. Dila’yı karanlığın en dibine çekecektir. Bir yandan da Bilginler Holding’i iflasa götürecek hamlelerde bulunur.

Kuzgun’un gerçekleri öğrendiğinden habersiz Dila, aşkla doludur. Her anını âşık olduğu adamla geçirmek ister. Kuzgun, Dila ile her bir araya geldiğinde, ihanetin acısıyla aşkı arasında kalır.

Dila, kendini Kuzgun’la geçireceği bir ömrün hayaline kaptırmışken Kuzgun, Derviş’ten Dila’ya bir görev vermesini ister. Bu görev, Dila için hayatının dönüm noktalarından biri olacaktır.

Rıfat hakkında tutuksuz yargılanma kararı verilir. Rıfat’ın dışarı çıkmasıyla Kuzgun, dört bir yandan Bilginlere savaş açar. Hedefinde önce Ali, sonra Rıfat vardır.

Derviş ise, kendine karşı üst üste yanlışlar yapan Dila ve ailesine ağır bir bedel ödetmek için harekete geçer. Bir yanda Kuzgun, diğer yanda Derviş, Dila’yı sonu büyük bir trajediyle bitecek çemberin içine alacaktır…

Kuzgun‘un 14. bölümünde olaylar böyle şekilleniyor…

Ay Yapım imzalı dizide Barış Arduç, Burcu Biricik, Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Ahmet Varlı, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler ve Erdal Küçükkömürcü başlıca rolleri paylaşıyor. Bahadır İnce’nin yönettiği dizinin senaryosu Burcu Görgün Toptaş ile Özlem Yılmaz’a ait.

Kuzgun, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

 

Henüz Yorum Yok : ""Kuzgun" 14. Bölüm: Kuzgun, Dila'yı Ateş Çemberine Atıyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.