“Leke” 5. Bölüm: Cem ile Yasemin Arda’nın Partisinde Buluşuyor

Burak Sevinç ile Melis Sezen’in başrolleri paylaştığı Leke, bu akşam 5. bölümüyle izleyici karşısında olacak. Yeni CEO’nun açıklandığı bu bölümde Arda’nın verdiği partide Cem ile Yasemin bir araya geliyor…

Yasemin, Fischer’dan duyduklarıyla şoke olur. Cem ve Mehmet, aynı anlarda otele gelir.

Birkan, Serpil’in odasına ve Yasemin’in masasına dinleme cihazı yerleştirir. Yasemin, Serpil’e, Fischer’la olan toplantının hesabını sorduğunda Birkan her şeyi duyar.

Mehmet’in Yasemin ve Cem üzerine oynadığı oyun, istediği şekilde ilerlemeye başlamıştır. Bu sırada Marin Marin’de yeni CEO’nun açıklanacağı gün gelir.

Belkıs’ın şirketini araştıran Ekber, bulduğu bilgileri Cem’le paylaşır. Cem öğrendikleriyle annesine bir kez defa öfke duyar.

Arda, annesi ve halasının üzerindeki baskıyla kendini ispatlamak için şirketine açılış partisi düzenlemeye karar verir. Parti organizasyonunu Hoyo’ya verir ve gecede Yasemin görev alır. Ferhan ve Cem’i açılışa davet eder. Yasemin’i tekne baskını gecesinden tanıyan Arda büyük bir oyun oynar. Davette Arda, Cem ve Yasemin bir araya gelir. Cem, Yasemin’in yaşadıklarını öğrenecek mi dersiniz?

Leke‘nin 5. bölümünde pek çok soru yanıt bulacak…

Tims&B Production imzalı dizide Burak Sevinç, Melis Sezen, Selen Uçer, Mehmet Bozdağan, Nail Kırmızıgül, Tolga Güleç, Nurinisa Yıldırım, Ferdi Sancar, Tuğçe Açıkgöz, Lale Başar, Selahattin Paşalı, Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı , Ziya Çiçek, Serap Öner, Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı ve Ali Savaşçı başlıca rolleri paylaşıyor. Metin Balekoğlu’nun yönettiği dizinin senaryosu Yıldız Tunç’a ait.

Leke, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Henüz Yorum Yok : ""Leke" 5. Bölüm: Cem ile Yasemin Arda'nın Partisinde Buluşuyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.