‘Messiah’ iptal: İkinci sezon gelmeyecek

Netflix’in yayınlandığı günden beri tartışma yaratan ama bir o kadar da ilgi gören ‘Messiah’ dizisinin ikinci sezonu için onay çıkmadı. Netflix’in bu kararının ardında koronavirüs salgınının yattığı öne sürüldü.

Netflix’in 2020 başlarında ilk sezonu yayınlanan Messiah dizisi için ikinci sezon onayı çıkmadı. Messiah, karizmatik bir ruhani lider ile onun peşine düşen bir CIA ajanını anlatıyordu. Dizi çıktığı günden beri çok tartışılmış ancak bir o kadar da ilgi toplamıştı.

Dizinin iptal edildiğini başrol oyuncusu Wil Traval duyurdu. Kişisel Instagram hesabından paylaştığı açıklamada Traval şu ifadeleri kullandı: “Bugün çok üzücü bir gün. Az önce Netflix’ten Messiah‘nın ikinci sezonunun çekilmeyeceği haberini aldım. Bütün hayranlara gösterdikleri destek ve sevgi için teşekkür etmek istiyorum. Keşke böyle olmasaydı.”

Messiah’nın oyuncu kadrosunda Wil Traval’ın yanı sıra Tomer Sisley, John Ortiz, Stefania LaVie Owen, Sayyid El Alami, Jane Adams, Melinda Page Hamilton, Traval, Fares Landoulsi, Dermot Mulroney ve Beau Bridges yer alıyordu.

Netflix’in iptal kararına koronavirüsün neden olmuş olabileceği konuşuluyor. Messiah, birçok uluslararası mekan gerektiren bir dizi olduğundan Netflix yetkililerinin diziyi iptal etmeyi daha doğru bulduğu öne sürülüyor.

Henüz Yorum Yok : "'Messiah' iptal: İkinci sezon gelmeyecek"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.