“Muhteşem İkili”, Bu Akşam İzleyiciyle Buluşuyor

Kanal D’nin yeni dizisi Muhteşem İkili, bu akşam izleyicisine “Merhaba,” diyor. Başrollerini İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Öykü Karayel ve Özge Gürel’in paylaştığı, onlara deneyimli isimlerin eşlik ettiği dizinin ilk bölümü saat 20:00’de…

Senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdur’un yazdığı, M.Çağatay Tosun’un yönettiği TMC imzalı Muhteşem İkili‘nin genel hikâyesi şöyle:

Herkesin soyadıyla hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can (teşkilatta bilinen adıyla MKC), Organize Şube’nin İstanbul’un iki yakasında görev yapan gözüpek ve iddialı komiserleridir. İki adam, birbirlerinden nefret eder. Geçmişten, ta polis akademisinden gelen rekabetleri bir yana, aralarındaki asıl mesele, son derece duygusal ve kişiseldir. Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC, büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır.

İkili, bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalır. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekâsıyla başarıyla sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur.

İki polis, aralarındaki sorunları bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

Zengin kadro

Dizinin kadrosunu da aktaralım: İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Öykü Karayel (Yağmur), Özge Gürel (Nilüfer), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Eren Hacısalihoğlu (Demiray Hazan), Bora Koçak (Semih Karan), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Onur Ayçelik (Barbaros), Su Demirel (Yasemin), Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can), Erden Alkan (Sabri Hoca), Alptekin Ertürk (Bekir Hazan).

Muhteşem İkili, saat 20:00’de yayınlanacak ilk bölümüyle Kanal D’de…

Henüz Yorum Yok : ""Muhteşem İkili", Bu Akşam İzleyiciyle Buluşuyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.