“Nefes Nefese”, İlk Bölümüyle Bu Akşam Star TV’de

Uğur Yücel’in yönetip başrollerden birini üstlendiği TMC Film imzalı Nefes Nefese‘nin ekran macerası başlıyor. Çarpıcı bir hikaye anlatan dizi, bu akşam ilk bölümüyle Star TV’de…

Derin bir kadroya sahip Nefes Nefese‘de usta oyuncu Uğur Yücel’e başrollerde Şükrü Özyıldız ile Melisa Şenolsun eşlik ediyor.

Senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı dizide kadroyu, Şebnem Hassanisoughi, Gülçin Santırcıoğlu, Zeyno Eracar, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Macit Sonkan, Nik Xheliau, Deniz Hamzaoğlu, Sever Avcı, Hülya Duyar, İpek Ayaz Kortunç tamamlıyor.

Sezonun iddialı dizilerinden

Dizinin konusu kısaca şöyle: Rüya Kıran (Melisa Şenolsun), Berlin’deki evinden Suriye’ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır. Aynı gün, “Bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan (Şükrü Özyıldız), 6 yıl sonra ilk kez Antakya’ya, baba evine dönecektir.

Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye’ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, MİT görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi), Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf’la Rüya’nın yolları, Suriye sınırında kesişir.

Rüya, karşıya geçebilmek için Boran’la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir.

Yusuf’un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran, Yusuf’un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya’yı rehin alır.

İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Rüya’nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur…

Star TV’nin iddialı dizilerinden Nefes Nefese, bu akşam saat 20:00’de ilk bölümüyle ekranda…

Henüz Yorum Yok : ""Nefes Nefese", İlk Bölümüyle Bu Akşam Star TV'de"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.