Netflix Çok Sevilen Dizisi Dark’a 2.Sezon Onayını Verdi

Netflix, ilk Alman orijinal dizisi Dark’ın ikinci sezonunu özel bir videoyla duyurdu.

Baran bo Odar ve Jantje Friese tarafından hayata geçirilen dizi, Almanya başta olmak üzere ABD, Brezilya, İtalya, İspanya, Fransa ve Türkiye dahil tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Doğaüstü olaylar yaşayan bir ailenin hikayesini anlatan Alman yapımı Dark, dünya çapında İngilizce dışında bir dilde en çok izlenen dizilerden oldu.

Episode Dergi’de Dark Özel Röportajı

Episode Dergi’nin 7.sayısında Dark dizi ekibiyle yapılan Sevtap Tuzcu imzalı özel röportajları kaçırmayın!

Dark Hakkında:

Dünyanın gözü iki küçük çocuğun kaybolduğu, bir Alman kasabası olan Winden’dadır… Çocukların kaybolması, dört aile arasındaki karmaşık ilişkileri ve yaşanan çifte hayatları ortaya çıkarır. Her biri bir saatlik, on bölümden oluşan dizide, izleyici gizemli bir şekilde aynı kasabada 1986 yılında yaşanan olaylara sürükleniyor.

 

Senaryosu Jantje Friese tarafından yazılan ve Baran bo Odar (Who Am I – No System is Safe), tarafından yönetilen gizem dolu drama dizisi Dark, anlaşılması güç bir bulmacayı konu alıyor. Dizide, kasabanın sorunlu geçmişi ile bağlantılı olan meraklı karakterler ve birbirleri ile olan ilişkileri gerçekçi performanslar ve usta kamera teknikleri ile anlatılıyor.

Henüz Yorum Yok : "Netflix Çok Sevilen Dizisi Dark'a 2.Sezon Onayını Verdi"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.