Netflix’in 2017’deki En İddialı Film Projelerinden Bright’tan İlk Kareler Yayınlandı

Netflix’in 2017’deki en iddialı film projelerinden biri olan Bright filminden ilk kareler yayınlandı. Edindiğimiz bilgilere göre Güney Los Angeles Merkez Polis Departmanı’na ilk defa bir ork polis katılıyor.

İnsanlar, orklar, elfler ve perilerin zamanın başından beri bir arada yaşadığı alternatif bir dünyayı betimleyen Bright filmi, aralık ayında sadece Netflix’te yayınlanacak. Suicide Squad ve End of Watch filmlerinin yönetmeni ve Training Day filminin yazarı David Ayer’ın yönetmenliğini üstlendiği aksiyon-gerilim filminde, farklı geçmişlere sahip iki polisin hikayesi anlatılıyor. Bir insan olan Ward (Will Smith) ve bir ork olan Jakoby (Joel Edgerton) rutin bir gece devriyesine çıktıklarında bildikleri dünyanın geleceği, bir günde tamamen değişiyor. Hem kendi kişisel farklılıklarıyla hem de düşmanlarıyla savaşan ikili, genç bir elf kadını ve yanlış ellere düşerse her şeyi yok edebilecek ve unutulduğu düşünülen kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmak zorunda.

Netflix’in orijinal yapımı olan filmde Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri ve Kenneth Choi yer alıyor. Yönetmenliğini David Ayer’ın yaptığı filmin senaryosu Max Landis’e ait. Filmin yapımcılığını ise David Ayer, Eric Newman ve Bryan Unkeless paylaşıyor.

Merakla beklenen yapımdan görsellerin yanı sıra bir anekdot da yayımlandı:
“Bugün, Güney Los Angeles Merkez Polis Departmanı, çeşitlilik konusundaki hassasiyetinin bir göstergesi olarak ilk Ork Polis Memuru Nicolas Jakoby’nin aralarına katıldığını duyurdu. Jakoby, insan Polis Memuru Scott Ward ile birlikte Los Angeles bölgesindeki Ork topluluğu hakkında daha fazla bilgiye sahip olunması için destek olacak.

Komiser Perez, “Orklar bin yıldan uzun bir süredir topluluğumuzun bir üyesi ve polis departmanında topluma hizmet etmeye hazır ve istekli tüm bireylere kapımız açık. Jakoby’nin, Ward ile mükemmel bir işbirliği gerçekleştireceğine inancımız tam.” şeklinde konuştu.”

Henüz Yorum Yok : "Netflix’in 2017’deki En İddialı Film Projelerinden Bright’tan İlk Kareler Yayınlandı"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.