Netflix’in İlk Türk Orijinal Dizisi “Motor” Dedi

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin çekimleri İstanbul’da başladı. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un olduğu süper kahraman hikâyesinde Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş, diğer önemli rolleri üstleniyor…

Dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan’ın serüvenini anlatıyor. Doğu ve Batı’nın birleştiği 15 milyonluk şehirde sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan, kahraman olmaktan çok uzaktır. Ancak şehrinin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiğinde onları durdurmaktan başka çaresi kalmaz.

Çağatay Ulusoy başrolde

Çağatay Ulusoy’un İstanbul’un son muhafızı Hakan’ı canlandırdığı dizide, Faysal rolünde Hakan’ın imrendiği başarılı işadamı olarak Okan Yalabık’ı izleyeceğiz. Ayça Ayşin Turan, Faysal’ın şirketlerinde yönetici olarak çalışan, aynı zamanda Hakan’ın ilgi duyduğu Leyla karakterini canlandırırken, Hakan’ın sırdaşı Zeynep’e Hazar Ergüçlü hayat verecek. Mehmet Kurtuluş ise Faysal’ın sağ kolu Mazhar olarak ekranda olacak.

Bu yılın ikinci yarısında yayınlanması planlanan fantastik drama türündeki dizinin yapımcısı O3 Medya. Dizinin yönetmeniyse Can Evrenol.

Henüz Yorum Yok : "Netflix'in İlk Türk Orijinal Dizisi “Motor” Dedi"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.