Netflix’in Yeni Dizisi Girlboss’tan Yeni Görüntüler Paylaşıldı

Netflix’in kadın girişimcilere ilham olacak yeni dizisi Girlboss’tan yeni görüntüler paylaşıldı.

Dizi, ünlü moda markası Nasty Gal’in kurucusu Sophia Amoruso’nun kendi hayatını anlattığı New York Times çok satan kitabı Girlboss’tan ilham alınarak hayata geçirildi. Dizinin konusu,  eBay’de vintage kıyafetler satarak kendi girişimini kuran ve 27 yaşına geldiğinde Nasty Gal markasını milyonlarca dolarlık bir moda imparatorluğuna dönüştürmeyi başaran Amoruso karakterinin etrafında şekilleniyor.

Dizinin yaratıcı ve yönetici prodüktörlüğünü, Pitch Perfect 1&2 filmleri ve 30 Rock dizisinden tanıdığımız Kay Cannon üstlendi. Yönetici prodüktör kadrosunda Charlize Theron (Monster, Young Adult), prodüksiyon şirketi Denver & Delilah’dan Laverne McKinnon ve Beth Kono, Christian Ditter (How to Be Single) ve Sophia Amuroso bulunuyor. Bir Netflix orijinal dizisi olan Girlboss, her biri yarım saatlik 13 bölümden oluşuyor.

21 Nisan Cuma günü tüm dünyayla aynı anda Netflix’te yayınlanacak dizi hakkında daha fazla bilgi almak için dizi ekibinden Britt Robertson, Sophipa Amoruso ve Kay Cannon’un yer aldığı özel tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

Henüz Yorum Yok : "Netflix'in Yeni Dizisi Girlboss'tan Yeni Görüntüler Paylaşıldı"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.