Özel Dosya: Game of Thrones S7

Game of Thrones 7.Sezon | “Buralara Yaz Günü Kar Yağıyor”

Hem fantastik edebiyat hem de televizyon tarihinin tartışmasız en başarılı, en özene bezene yazılmış/hazırlanmış, en sevilen ve en çok konuşulan işlerinden Game of Thrones, finalden önceki son sezonuyla karşımızda!

George R.R.Martin’in muazzam kurgu ve karakterizasyonuyla yazılan, HBO tarafından TV ekranlarına taşınan Game of Thrones için bu sezon, artık sonun başlangıcı ve yeni bir dönem demek… Geçmişten kalan gizemler çözülüyor, GoT evreninin dört bir yanına dağılmış karakterler Demir Taht için bir araya veya karşı karşıya geliyor.

Bir yanda da belki de Demir Taht’tan bile daha önemli olan Ak Yürüyenler bekliyor. Savaşı kim kazanacak? Kim hayatta kalacak?

Game of Thrones’un 7.sezonu süresince yakından takip edeceğimiz gelişmeleri dizinin sıkı izleyicilerine bir arada sunmak için, Türkiye’nin tek dizi kültürü dergisi Episode Dergi olarak bir Game of Thrones dosyası hazırlamasak olmazdı.

Dizinin dününe, bugününe ve yarınına dair yazılar, bölüm analizleri, dünyanın ve Türkiye’nin GoT gündemine dair her şey 7.sezon süresince bu sayfada sizinle olacak.

Sıkı durun… Bu yaz çok soğuk geçecek!

Episode Dergi | Sen Neredeysen Orada!

Dosya Yazıları
%d blogcu bunu beğendi: