“Şahin Tepesi”, Ekran Serüvenine Bu Akşam Başlıyor

Başrollerini Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Şahin Tepesi, bu akşam ilk bölümüyle ekranda. ATV’nin iddialı dizisi, birbirlerinin hayatından çalan iki kadının güç savaşını temel alıyor…

Birlikte büyüdüğü Tuna’nın (Zerrin Tekindor) oyununa gelen Melek (Ebru Özkan), işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuk sahibi dul bir kadındır. Gençlik aşkı Demir ise (Murat Aygen) Tuna’yla evlenmiş ve onların da iki çocukları olmuştur.

Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcıysa Tuna için de büyük sürpriz olur. Babasının affettiği Melek de artık, mirasta hak sahibidir.

Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir’i hem sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek’in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır.

Omuzlarında en az Tuna’nınki kadar büyük bir sır yükü taşıyan Melek’in son anda verdiği kararsa, herkesin hayatındaki dengeleri alt üst edecektir.

Diğer yandan Tuna’nın çapkınlığıyla ünlü oğlu Efe ile (Boran Kuzum), Melek’in kızı Verda (Aybüke Pusat) arasındaki yakınlaşma, kısa sürede aşka dönüşür. İki genç, geçmişteki acı ve pişmanlıklarıyla kavrulan iki kadının kıyasıya mücadelesinin ortasında kalacaktır…

Ay Yapım imzalı dizinin yönetmeni, Hilal Saral

Usta isim Hilal Saral’ın yönettiği, senaryosunu Melek Gençoğlu’nun yazdığı Ay Yapım imzalı Şahin Tepesi‘nde yukarıdaki oyunculara Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç gibi tecrübeli bir kadro eşlik ediyor.

Şahin Tepesi, bu akşam saat 20:00’de ekran serüvenine başlıyor…

 

Henüz Yorum Yok : ""Şahin Tepesi", Ekran Serüvenine Bu Akşam Başlıyor"