“Savaşçı”, Bu Akşam Yeni Sezonuyla Dönüyor

Fox TV’nin beğenilen dizilerinden Savaşçı, 49. bölümüyle “sahaya” dönüyor. Yeni sezonun ilk bölümünde ortalık karışık, heyecan yüksek…

Yüzbaşı Kağan Bozok (Berk Oktay), General Ahmet Kutalmış’ı vurmuş ve ardından da izini kaybettirmiştir. Olayın yankıları sürerken, Albay İbrahim Kopuz (Murat Serezli), artık bir suçlu olan Kağan’ı yakalamak için en küçük istihbaratı dahi değerlendirir. Askeri zekâya ve yeteneğe sahip Kağan’ı ele geçirmek isteyen çeşitli suç örgütleri de vardır.

Kılıç Timi, komutanları Kağan’ı yakalama konusunda büyük bir ikilem yaşarken, Selver’i (Nazan Diper) Kağan’ın suçlu olduğuna kimse inandıramaz. Oğlunun hayatından endişelenen Selver, umutla ondan bir haber bekler.

Kaçak hayatına devam eden Kağan ise beklenmedik hamlesiyle Albay Kopuz ve Kılıç Timi’ni şaşkınlığa uğratır…

3. sezonda kadroda yeni isimler yer alıyor

Senaristliğini Süleyman Çobanoğlu, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın yaptığı Limon Film imzalı Savaşçı‘da, yeni sezonda yeni isimleri de izleyeceğiz. Başlıca rollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Gaye Turgut Evin, Ali Tarık Fındık ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı diziye Murat Han, uluslararası terörist Karon karakteriyle, Doruk Şengezer de Karon’un tetikçilerinden Lazar karakteriyle katıldı.

Ayrıca Marius Toma, Esma Soysal, Reyhan Nur Çalıkoğlu, Melih Akdemir, Rojhat Özsoy gibi deneyimli isimler ve Azerbaycan Türkleri’nden Kenan Mahmudov, Elvin Ahmedov ve Kamran Dadaşzade de yeni sezonun kadrosunda…

Kılıç Timi’nden Ata’ya ziyaret

Kılıç Timi’ne dönersek; Tim, geleneği bozmadı ve Anıtkabir’e giderek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e selam durdu.

Savaşçı‘nın 3. sezonu, 49. bölümüyle bu akşam başlıyor…

Henüz Yorum Yok : ""Savaşçı", Bu Akşam Yeni Sezonuyla Dönüyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.