Sezonun İddialı Dizisi “Ağlama Anne”, İlk Bölümüyle Ekranda

Yeni sezonun iddialı dizilerinden Ağlama Anne, bu akşam ilk bölümüyle ekranda olacak. Zengin bir oyuncu kadrosunu barındıran dramada Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin başrollerde…

“Bir çocuğu dünyaya getiren mi ya da büyüten mi annesidir?” sorusu temelinde ilerleyen Ağlama Anne‘nin konusu kısaca şöyle:

Damla (Özlem Yılmaz), ablası Alev’in (Birce Akalay) gayrimeşru bir şekilde dünyaya getirdiği ve öldürmeye çalıştığı kızı Zeynep’e (Aslıhan Malbora) sahip çıkmıştır. Damla, Zeynep’e tüm hayatını adamış, babası Hasan’ın (Hüseyin Soysalan) evinde sığıntı gibi yaşamış, kendine ait bir yuva kuramamış ve bugün her şeyini verdiği Zeynep’i kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. İyi halden erken tahliye olan Alev’in tek amacı, yılların vicdan azabı ve pişmanlığıyla Damla’nın karşısına çıkıp kızını geri almaktır.

İki kadın annelik mücadelesi verirken, Zeynep’in dedesi Çetin (Turgay Kantürk), torununun hayatta olduğunu öğrenir. Ciddi bir tehdit olarak Alev’in karşısına dikilir. Tek istediği, Zeynep’in babası olan oğlu Adnan’ın (Cansel Elçin) kızın varlığını öğrenmemesidir. Bunun için de her şeyi yapabilecek kadar gözü dönmüştür ama gerçeklerin ortaya çıkması uzun sürmeyecektir…

Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin başrollerde

Feride Kaytan’ın yönettiği, Serdar Oğuz’un senaryosunu yazdığı Süreç Film imzalı dizinin kadrosu şu isimlerder oluşuyor: Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğulları (Özlem), Selim Bayraktar (Ali Osman), Ekin Mert Daymaz (Mert), Aslıhan Malbora, Turgay Kantürk, Nihal Koldaş (Necmiye), Hüseyin Soysalan, Lila Gürmen (Nedret), Burcu Gönder (Aydan), Ali Ersan Çebişli (Sabit), Osman Wöber (Nevzat), Mine Kılıç (Cansu), Saim Karakale (Özgür), Oktay Gürsoy (Tolga), Semra Dinçer (Kevser), Pelinsu Çileli (Pınar), Nisa Sofia Aksongur (Alya).

Ağlama Anne, bu akşam saat 20:00’de ilk bölümüyle ATV’de…

Henüz Yorum Yok : "Sezonun İddialı Dizisi "Ağlama Anne", İlk Bölümüyle Ekranda"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.