Shameless’ın 8.Sezon Fragmanı Yayınlandı

8. sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan Shameless’ın ilk fragmanı izleyiciyle buluştu. Yayınlandığı günden bu yana geniş bir hayran kitlesine sahip olan Shameless, Gallagher ailesinin her bir bireyi üzerinden sistem eleştirisini yapan ve karakterlerin yaşadığı uç noktaları çarpıcı bir şekilde göstermesiyle hafızalara kazınmıştı.

Bununla beraber geçtiğimiz yıl Emmy Rossum, haklı bir gerekçeyle rol arkadaşı William H. Macy’le aynı miktarda maaş almak istemiş; yapılan anlaşmalar sonucunda da Emmy Rossum, William H. Macy’le aynı miktarda maaş almıştır.

“Bizim Hikaye”nin Yönetmeni Serdar Gözelekli: “Shameless’ın Senaryosunu Değil Hikayesini Türkiyelileştiriyoruz”

Bütün bu bilgiler ışığında; yeni sezon da bizi çok ilginç olayların bekleyeceğini söyleyebiliriz. Ian’ın Trevor ile nasıl bir şekilde arasını düzelteceğini, Frank aldığı uyuşturucuların etkisiyle ailesine nasıl bir şekilde yardımcı olacağını ya da Debbie’nin hayatını nasıl şekillendireceğinin büyük bir merakı içindeyiz.

Shameless, 5 Kasım’da yayınlanacak olan 8. sezonuyla Showtime kanalında izleyiciyle buluşacak. 12 bölümden oluşan yeni sezonun fragmanını da buradan izleyebilirsiniz.

Henüz Yorum Yok : "Shameless'ın 8.Sezon Fragmanı Yayınlandı"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.