“Söz” 78. Bölüm: Yavuz, Derya’nın Başına Gelenlerin Hesabını Sorabilecek mi?

Yağız Alp Akaydın’ın yönettiği Söz, 78. bölümüyle bu akşam ekranda. İzleyiciyi yine heyecan dolu anlar bekliyor…

Derya’nın vurulmasının ardından Yavuz onu son sürat hastaneye yetiştirmeye çalışır. Derya ameliyat masasında hayata tutunma mücadelesi verirken Yavuz, saldırının hesabını Linda’dan sormak için büyük bir öfkeyle harekete geçer. Linda’nın bulunduğu evi basar, ona ulaşmak için önüne çıkan her engeli aşmakta kararlıdır. Korumalar Yavuz’a direnirken Linda son anda kaçmayı başarır ve can güvenliği için Dragan’a sığınır.

Tim, mayına basan Aşık’ı kurtarmaya uğraşmaktadır. Teröristlerinse boş durmaya niyeti yoktur. Dragan’ın gönderdiği adamlar, Tim’i zor durumda bırakır.

Eylem, Tarık vasıtasıyla Linda’nın bulunduğu yeri öğrenir, durumu Yavuz’a bildirir. Linda’yı köşeye sıkıştıran Yavuz’un yolu Tim ile kesişir ve…

Söz‘ün 78. bölümünün özeti kısaca böyle…

Ethem Özışık’ın senaryosunu yazdığı, Yağız Alp Akaydın’ın yönettiği Tims& B Production imzalı dizide başlıca rolleri Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Melis Birkan, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Selin Deveci, Nil Günal, İlayda Ildır ve Yağmur Ün paylaşıyor.

Söz, yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de…

Henüz Yorum Yok : ""Söz" 78. Bölüm: Yavuz, Derya'nın Başına Gelenlerin Hesabını Sorabilecek mi?"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.