“Söz” 83. Bölüm: Yavuz ve Tim, Hayatlarını Hiçe Sayıyor

Söz‘ün finaline adım adım yaklaşıyoruz. Bu akşam sırada 83. bölüm var. Yeni bölümde Yavuz ve Tim, Erdem Komutan’ı kurtarmak için hayatlarını hiçe sayarken Dost, sınırımızda kurulacak terör devleti için hamlesini yapıyor…

Erdem’in üzerindeki patlayıcıyı etkisiz hale getirmek için Dragan’a ihtiyacı olan Tim, onu vermemek için canla başla mücadele eder.
Yaralı halde iki ateş arasında kalan Dragan, kendinde değildir.

Yavuz ve Tim, Erdem komutanlarının hayatını kurtarmak için başka bir yol bulmak zorundadır.

Tim, Yavuz’un giderek ilerleyen rahatsızlığını öğrenir. Komutanlarını yaşatmak için Dragan’ın yerini bildiği panzehire ihtiyaçları vardır. Her şey çok geç olmadan panzehire ulaşmak için bir plan yaparlar ama planın işlemesi için önce Dragan’a ulaşmak zorundadırlar.

Önemli adamlarını tek tek kaybeden Dost, artık en büyük hamlesini yapma vakti geldiğine karar verir. Sınırımızda kurulacak bir terör devleti için gerekirse büyük bir çatışmayı göze almıştır…

Söz‘ün finaline adım adım yaklaşıyoruz. 83. bölümün özeti böyle…

Tims&B Production imzalı dizide Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik, Melis Birkan, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Selin Deveci, Nil Günal, İlayda Ildır ve Yağmur Ün başlıca rolleri üstleniyor. Ethem Özışık’ın senaryosunu yazdığı dizinin yönetmeni Yağız Alp Akaydın.

Söz, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Henüz Yorum Yok : ""Söz" 83. Bölüm: Yavuz ve Tim, Hayatlarını Hiçe Sayıyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.