The Umbrella Academy Dizisinin İkinci Sezonu Bu Yaz Geliyor

The Umbrella Academy dizisinin ikinci sezonu bu yaz izleyicilerle buluşuyor. Dizinin ekranlara geri dönüşünün haberi, oyuncularla çekilen bir karantina videosuyla verildi.

Dizi, Gerard Way’in yazarlığını Gabriel Bá’nın da çizerliğini üstlendiği Umbrella Academy isimli çizgi romandan uyarlanan dizinin ilk sezonu geçtiğimiz sene yayınlanmıştı.

Ellen Page, Mary J. Blige, Cameron Britton, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Colm Feore, Adam Godley, John Magaro, Ashley Madekwe ve Kate Walsh’un oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, süper kahramanlardan oluşan tuhaf bir aileyi konu alıyor.

Ekim 1989’da aynı gün, bir gün öncesinde hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen kadınlardan 43 çocuk dünyaya gelir. Bu çocuklardan altısını milyarder Reginald Hargreeves evlatlık alır. Hargreeves, Umbrella Academy’i kurar ve çocuklarını dünyayı kurtarmaları için hazırlar.

Tiffany’nin 1987 çıkışlı şarkısı “I Think We’re Alone Now” eşliğinde dans eden oyuncuların videosunu izleyebilirsiniz. Oyuncuların bu şarkıyla dans ettiği sahne, ilk sezonun da en beğenilen sahnelerinden biriydi.

 

Henüz Yorum Yok : "The Umbrella Academy Dizisinin İkinci Sezonu Bu Yaz Geliyor"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.