Tim Robbins ve Holly Hunter’lı Here and Now, 11 Şubat’ta HBO’da

True Blood ve Six Feet Under gibi iki önemli dizinin yaratıcı ve American Beauty‘nin yazarı Alan Ball’un yeni oyuncağı için geri sayım başladı. Tim Robbins ve Holly Hunter gibi usta isimleri bir araya getiren aile draması Here and Now, 1 ay sonra yayında. Öncesinde dizinin fragmanına bir göz atmaya ne dersiniz?

HBO’nun 2018 incilerinden Here and Now, ABD’nin kuzeybatısında, Pasifik Okyanusu’na komşu Portland’da geçen çok katmanlı bir aile öyküsü anlatıyor. Daha önce beş sezon boyunca Six Feet Under ve üç sezon da True Blood‘da HBO ile çalışan Alan Ball imzalı dizide, başrolleri iki usta isim; Tim Robbins ve Holly Hunter paylaşıyor.

Çok katmanlı bir aile öyküsü

Felsefe profesörü aile babası Greg Bishop (Robbins) ile Audrey’nin (Hunter) Kolombiya, Liberya ve Vietnam kökenli üçü evlatlık dört çocuğu vardır. Normal, orta sınıf bir hayat süren ailenin çocuklarından biri (Ramon rolünü üstlenen Fear the Walking Dead‘den tanıdığınız Daniel Zovatto), başkalarının görmediklerini gördüğünü iddia edince işler karışır.

Grey’s Anatomy’den hatırlayacağınız Jerrika Hinton, Here and Now’ın önemli karakterlerinden…

Öykünün diğer yanındaysa Ramon’u tedavi eden modern, müslüman, eğitimli psikiyatr ve çevresi yer alıyor.

İki ailenin yolu, hiç beklemedikleri bir şekilde kesişiyor.

İlk bölüm, 11 Şubat’ta

Günümüz Amerikan toplumuna sıkı eleştirilerin getirildiği dizide yukarıdaki isimleri ek olarak Grey’s Anatomy‘den hatırlayacağınız Jerrika Hinton, Peter Macdissi, Sosie Bacon, Andy Bean, Raymond Lee, Avynn Crowder-Jones ve Joe Williamson, başlıca rolleri üstleniyor.

10 bölümlük Here and Now, 11 Şubat’ta başlıyor…

Henüz Yorum Yok : "Tim Robbins ve Holly Hunter'lı Here and Now, 11 Şubat'ta HBO'da"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.