Tom Cruise’lu “Barry Seal: Kaçakçı” 8 Eylül’de Vizyonda

Universal Pictures’ın Barry Seal:Kaçakçı filminde Tom Cruise, Yarının Sınırında (Edge of Tomorrow) filminde birlikte çalıştığı direktör Doug Liman (Geçmişi Olmayan Adam, Bay ve Bayan Smith) ile tekrar bir araya geliyor. Barry Seal adındaki dolandırıcı pilotun şaşırtıcı ve gerçek macerasını anlatan film, Seal’in Amerika tarihindeki en büyük gizli operasyonu yürütmesi için CIA tarafından işe alınmasını konu alıyor.

Gerçek bir hikayeye dayanan filmde, Tom Cruise, Domhnall Gleeson, Sarah Wright, Roger Mitchell, Jesse Plemons, Lola Kirke, Alejandro Edda, Benito Martinez, Caleb Landry Jones, Jayma Mays gibi isimler rol alıyor.

Barry Seal:Kaçakçı filminin ekibinde Imagine Entertainment’ın Academy Ödül® sahibi yapımcısı Brian Grazer (Akıl Oyunları), Cross Creek Pictures’dan Brian Oliver (Siyah Kuğu) ve Tyler Thompson (Everest), Quadrant Pictures’dan Doug Davison (Köstebek), ve Kim Roth (İçerdeki Adam) yer alıyor.

“Barry Seal: Kaçakçı” 8 Eylül’de vizyonda, 7 Eylül’deki ön gösterime katılım şansı için çekilişler Episode Dergi’nin Twitter ve Instagram hesaplarında!

 

Henüz Yorum Yok : "Tom Cruise'lu "Barry Seal: Kaçakçı" 8 Eylül'de Vizyonda"

    Bu yazıya yorum yap

    E-posta adresin görünmeyecek.